Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy van ez a kutya adó...

Hogy van ez a kutya adó törvény? Minden kutya után kell fizetni, az ivartalan, chippel ellátott kutyák után is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 19:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Próbáljatok rákeresni a saját településeteknek a honlapján. Én is így tudtam meg, hogy Székesfehérváron nem kell.
2012. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Keverék, menhelyről hozott, ivartlanított, chippes kutya után kell fizetni?
2012. jan. 2. 20:36
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Sőt, még te kapsz pénzt. Legalábbis ez lenne a logikus, ha már ennyire tökéletesen betartja a kritériumot. Véletlenül nem egy segítőkutyáról van szó? :)
2012. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%
Ki kap pénzt?
2012. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Sajnos senki, csak ha már esetleg valakinek chippelt, ivartalanítot, menhelyi segítőkutyája van, az már kaphatna pénzt az államtól.
2012. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Igazából nem teljesen értek egyet evvel a kutya adóval, de mondjuk annyiból jó, hogy ösztönzi az embereket, hogy menhelyről hozzák ki a kutyákat és az ivartalanítás sem rossz dolog. Sajnos minden menhely tele van, sok kutyát el kell altatni, de az emberek meg veszik a drága fajtiszta kutyákat, szóval ez sincs rendjén.
2012. jan. 2. 22:26
 18/25 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem értek vele egyet,rengetegen fogják kitenni emiatt a kutyájukat.

Én biztos,hogy nem fizetek ebadót.Ha nálunk bevezetik,akkor keresek egy rendesebb menhelyet,ott "leadom"a kutyámat,aki ettől menhelyi kutya lesz.Majd a férjem pedig "befogadja" a menhelyről,így nem kell rá adót fizetni.

Ezért a műveletért szívesen megtámogatom a menhelyet 6000,-forinttal,ők legalább tényleg a kutyákra fogják költeni.

2012. jan. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szegeden sem kell :)
2012. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nekem az jön le ebből, hogy ennek az egésznek az a lényege, hogy tarts fajtiszta magyar kutyát, vagy menhelyről hozzál ki. Amúgy szerintem a legtöbb településen ne kell majd fizetni.
2012. jan. 3. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!