Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 kilós a yorkie kutyám....

8 kilós a yorkie kutyám. Megnéznétek róla a képet?

Figyelt kérdés

Én tettem fel pár napja a kérdést hogy normális-e hogy tk-s yorkiem 8 kiló, kértétek rakjak fel képet, raktam is, de már senki nem olvassa azt a topicot, így nyitottam újat.

Itt van egy kép Benjiről. [link]

Kennelnevet inkább nem írnék, de rajta van ezen az oldalon ahonnan vettem: [link]

Nem tenyésztésre vettem, és nem szeretnék pénzt visszakapni, mert szeretem így ahogy van, csak egyszerűen nem értem hogy lett 8 kilós...


2009. máj. 22. 13:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, hát nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez a kutya egyáltalán nem yorki!!!! A színe egyezik, de semmi más a világon!!! Téged nagyon csúnyán becsaptak!!
2009. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
sajnos n is ezt látom,hoyg nem yorki.vagy is nem teljesen,mert vaalmelyik szülö biztos az,merta szöre ok,de más nem nagyon,val szinü ezért lett ilyen méretes.sajnos téged tényleg jol átcsesztek.de azért szeresd továbbra is,mert aranyos ,csk nem fajtiszta szerintem.mondjuk én a helyedbne biztos hoyg avéleményme mondnaám annak akitol vettem,mert ki tudja hány embert csapott már be igy.
2009. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem látjuk igazán a méretet, mert nincs mihez viszonyítani a képen, de nekem nem tűnik 8 kilósnak. Kinézetre olyan nagyon durva eltérést nem látok a yorkie-tól, attól eltekintve, hogy én kiállításon látok csak igazi yorkie-kat, azoknak pedig meghagyják a szép, hosszú szőrét. De ezt majd a hozzáértők megmondják. Szerintem mondhatsz kennelnevet, ha törzskönyves a kutyád, akkor tudod bizonyítani, hogy onnan vetted, tehát nem mondhatja azt, hogy rágalmazod.
2009. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlít a yorkira de lehet hogy keverék. Az enyém nem teljesen így néz ki:-((
2009. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hát furi, mert a tenyésztő csak yorkiekat tenyészt, szóval nem tudom hogy kavarhatott volna be másik kutya. A szülők egyébként 3.2 és 2.6 kilósak.
2009. máj. 22. 13:23
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont genetika. Mást nem tudok mondani. Ha kiváncsi vagy az én kutyámra és leírod hogy kell ide képet bereakni akkor megmutatom. Ő is törzskönyves 4 éves kan kutya
2009. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Hát igen, akkor lehet hogy genetika...

Mindenesetre imádom, ő a szemem fénye:)

A www.kepfeltoltes.hu-n tudsz képet felrakni, és utána csak belinkeled ide.

2009. máj. 22. 13:37
 8/30 anonim ***** válasza:

a legfeltűnőbb, hogy rövid a szőre. a yorkie-knak, ha jól tudom a fejük környékén hosszabb a szőrük.

rákerestem a google képkeresővel, és meglepő módon vannak rövidebb szőrű yorkie-k a találatok közt.

2009. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
[url= [link]
2009. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Na úgy látszik valamit nem jól csináltam. Egyébként ez az alap szőre vagy megvan nyírva?
2009. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!