Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbull elvisel maga mellett...

A pitbull elvisel maga mellett egy macskát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy más kutyákat nem igazán szeret, de gondoltam egy macskával attól még jól kijöhet. Nincsen még kutyánk, de barátom szeretne egyet. Én meg majd egy cicát. Tudom, ez még a jövő, de én még előtte szeretném tisztázni, hogy ne legyen belőle probléma.


Ja és elsősorban olyanok véleménye érdekel, akik már tartottak, vagy tartanak pitbullt.


Ja és külföldön lakunk, ahol nem tiltott a pitbull, ha ezzel jönnétek.


2009. máj. 22. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha együtt nőnek fel akkor szerintem nem gond. Ez is nevelés kérdése!
2009. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Nevelés kérdése ha nem "harci"kutyának van nevelve akkor lehet,hogy elviseli de akkor is kutya marad,a macska meg macska.
2009. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én is mondtam a barátomnak, hogy úgy szeretném, ha gyerekkoruktól együtt lennének, és akkor talán megszeretik, megszokják egymást.

Mondjuk én láttam már olyat, hogy pitbull egy sziámi macskával és kicsibékkel aludt nyáron a teraszon - már nem tudom, hogy milyen oldalon, de nagyon aranyosak voltak! Ha megtalálom, belinkelem. Ja igen, ez amerikai emberke kutyusa volt.

2009. máj. 22. 14:01
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
te csak ne szeresd szerintem sehogy, mert pittbullt tartani Magyarországon tilos!
2009. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
már elmondtam, hogy KÜLFÖLDÖN ÉLEK!
2009. máj. 22. 14:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez képest rengeteg pit él itthon is.

PL.az expressz.hu-n nyíltan hirdetik,hogy pitbull eladó,vagy fedez.

2009. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, él Magyarországon is pitbull, de én nem ezt kérdeztem. Nem érdekel, hogy mi van Magyarországon! És elhiheted, hogy a legtöbb esetben nem a kutyával van a gond, hanem a gazdájával!
2009. máj. 22. 14:29
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
nem érdekel mi van Magyarországon? igen? na nem hiszem hogy akkor bármi okod lenne itt kérdezősködni. tudod mit? akkor nem kell a magyaroktól kérdezni ám a válaszokat a kérdésedre, hisz téged nem érdekel mi van Magyarországon. nem kell itt magyarul írogatni, magyar weboldalt látogatni. külföldiek többen vannak, változtass csak nyugodtan állampolgárságot és írj külföldiül, hisz téged nem érdekel mi van Magyarországon!
2009. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem erről beszéltem! Örülnék, ha nem forgatnád ki a szavaimat! Nem érdekelnek a piszkáló kommentek olyanoktól, akik arra nem képesek, hogy elolvassák a három soros kérdésemet!

Tehát, felteszem még egyszer:

A pitbull elvisel maga mellett egy macskát?

Tudom, hogy más kutyákat nem igazán szeret, de gondoltam egy macskával attól még jól kijöhet. Nincsen még kutyánk, de barátom szeretne egyet. Én meg majd egy cicát. Tudom, ez még a jövő, de én még előtte szeretném tisztázni, hogy ne legyen belőle probléma.


Elsősorban olyanok véleménye érdekel, akik már tartottak, vagy tartanak pitbullt.


Ja és külföldön lakunk, ahol nem tiltott a pitbull, ha ezzel jönnétek.

2009. máj. 22. 15:24
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is pitünk van,nagyon okos,kedves,családcentrikus kutya. erős kéz kell hozzá,és hülyeséget irtál h más kutyákkal nem jön ki mert IGENIS KIJÖN jobban mint egy kis termetű kutya. a mi kutyánk él hal a kutyákért legyen az kölyök vagy felnőtt,és imádja a gyerekeket! de a válasz a kérdésre: ha kölyök koruk óta együtt nevelkednek nem biztos h lesz baj(a miénk utálja nagyon őket),de sztem ösztönösen nem szeretik! a másik ez már nem neked hanem a HUNGARISTA barátunknak miér tkell bántani szegény lányt? jól tette h kiment küldföldre és le se szarja mi megy itt nálunk,lassan én is ezt fogom tenni! ő ott kinn nem szenved sokkal jobb emberek is élnek ott mint itt,mért kéne azzal foglalkoznia h mi hogy halunk éhen? aki teheti menjen MOból...
2009. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!