Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kerüljem ki a csirkehús...

Hogyan kerüljem ki a csirkehúsos tápot?

Figyelt kérdés

Tacskómnak csirkeallergiája van. Mikor nézek pl. bárányos tápokat oda van írva hogy x% szárnyas és minumum x%bárány

Vannak olyan tápok amiben csak bárány vagy csak marha hús van és nincsen más?


2012. jan. 3. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Igen, vannak, mivel nagyon sok csirke-allergiás kutya van. Általában a bárányos-rizses tápok azok. Ha elmész pl. a fressnapfba ott tudnak neked segíteni ebben.
2012. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 3. 19:34
 3/15 Rotis_lány ***** válasza:

Szia!

Acana lamb & apple

Ebben nincs semmilyen szárnyas, kicsit drága ugyan, de nekünk bevált.

2012. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm! Megnézem a tápot.
2012. jan. 3. 19:40
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Csirke allergiás kutya??? Ilyet sem halottam még, micsoda szégyen már hogy ilyen is van! Szerintem annak a kutyának nincs joga az élethez! Milyen már hogy csirke allergia. Régen erről nem is halottak az emberek, a kutyák szervezete sokkal erősebb volt mint manapság. Gondolom biztos valamilyen panel házban élő ember lehetsz akinek van egy szaros elkényeztetett tacskója, (Vagy csak egy házsártos öregasszony lehetsz). Ehhez is kel egy nap míg feldolgozom ... CSIRKE ALLERGIÁS KUTYA... Na az én kutyáim azok biztos nem azok mindent megesznek.
2012. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Képzelt kertes házban lakunk. Kinti kutya. És nem fajtatiszta hanem keverék Tacsi. És 16 éves vagyok. Az igaz, hogy a kutya el van kényeztetve mint mindegyik kutyánk de talpraesett nem egy kis ideóta méregzsák. Fialal korában nem volt semmi baja 6 éves korában jött elé rajta.
2012. jan. 3. 19:54
 7/15 anonim ***** válasza:
A Fressnapf drága és szerintem nem értenek annyira a dolgokhoz. Rengeteg olyan táp van, amiben nincs csirke-fehérje, ilyen például a Josera Pure Lamb & Rice (a dogshopon most 15 kiló csak 8000 forint), Chicopee Fish & Rice, Acana Lamb & Apple, Acana Pacifica, Profine Adult Salmon & Potatoes, Orijen 6 Fish, Orijen Red, ProPlan Adult Sensitive Lazac+Rizs, Dado Ocean Fish and Rice.
2012. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

És azt vond vissza hogy nincsen joga az élethez!

Ha allergiás valaki akkor már annak sincsen??

2012. jan. 3. 19:56
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Nem is gondoltam volna, hogy ennyi táp van amiben tényleg nincsen szárnyas.

2012. jan. 3. 19:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, Josera kilőve. Elnéztem, abban van csirke.
2012. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!