Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya nnem fog fázni télen?

Kiskutya nnem fog fázni télen?

Figyelt kérdés

Februárba fogom elhozni 6 hetesen a németjuhász kiskutyámat!De van egy tacskó kutyám aki 1 éves.

egy kutyaházban fognak aludni-mert jó nagy a kutyaház.Ügye tél lessz meg hideg lesz.

Ajánlottak nekem szalmát-vettem is 1 zsákkal.

Meg hogy az ólajtóba tegyek törülközőt-és ugy nem tud bemenni a hideg!---valamit még tudtok ajánlanI?

Meg jó neki a szalma:mert nekem azt mondták hogy szurni fogja-a kicsit...???szerintetek?????????????


2012. jan. 3. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem biztos hogy összebújnak az új kutyussal, mi is nem rég hoztunk egy kis németjuhászt a nagy mellé és kellett nekik egy két hét mire összeszoktak de a nagy még így is csak fintorog rá..

Bár, ez kutyától függ.

A szalma nagyon jó ötlet, esetleg rakj még be rongyokat a nyílásokat is tömd be valamivel, ennél többet nem igazán hiszem hogy tudsz csinálni. Annyira hideg már nincsen. És bundája is melegen tartja :)

Sok sikert a kutyushoz!

2012. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
6 hetesen? Normális helyen nem adják oda 8 hétnél előbb.... Arra meg inkább ne számíts, hogy a nagy majd beengedi a házba. Ha igen akkor jó, de szerintem inkább az a reális, hogy hetekig meg lesz sértődve. Én a helyedben gondoskodnék zárt, ha lehet akkor fűtött helyről, amíg meg nem nő egy kicsit.
2012. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

1) Egy hat hetes kiskutyának az emberekkel kell élnie, nem egy kutyaházban. Meg kell tanulnia viselkedni emberek között. Az első pár hónapban mindenképpen azt javasolnám, hogy lakjon veletek, hogy kialakíthassatok vele egy megfelelő kapcsolatot, és tudja, hol a helye a falkában. Ha kiteszitek a kertbe, lehet, hogy soha nem is lesztek igazán egy falka a szemében, csak lesz ő meg a tacsi, mint falka, meg ti, a "szomszédok", akik néha hoznak kaját meg buliznak együtt egy kicsit.

2) Két kutyának két kutyaház jár. Nem biztos, hogy a tacsi be akarja majd engedni a kicsit, pláne nem elsőre. Az sem biztos, hogy a németjuhász ha megnő, nem akarja majd magának az egész kutyaházat. Egyébként is, ha elférnének benne ketten is, akkor az biztosan nem jó méret a tacskónak. A kutyaháznak akkorának kell lennie, hogy a kutya kényelmesen elférjen benne, de könnyen fel is tudja melegíteni a saját testhőmérsékletével, ami tutira nem történhet meg, ha egy felnőtt németjuhász is befér. Szóval gondold át még egyszer, hogy magadhoz akarsz-e egyáltalán venni még egy kutyát, mikor a mostaninak sem ideálisak a körülményei.

2012. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
6 hetesen az elválasztás korai, a kutya nem tanulja meg rendesen koordinálni a harapásár, lényegesen több baj van az ilyen korán elválasztott kölykökkel mint akik 8 hetes korukig nem kerültek gazdához. Várd meg hogy a kutya 8 hetes legyen. Amúgy nem a bundája nem tartja melegen. Az én hosszú szőrű német juhászom mostanában, ha kimegy, annyira fázik, hogy remeg. Nem tudod bevinni a lakásba, garázsba, bárhova?
2012. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Betudom vinni -éjszakára be is viszem ,de én a nappalrol beszélek.nappal lehet kint nem??

És én 6 és fél hetes korában hozom majd el.

Kutyaház:ezt a tenyésztő javasolta hogy a tacskó meg a Njuhász együtt aludjnak míg kicsi.(ADDIG MÉG KICSI)

MINDEN TENYÉSZTŐ 6 VAGY 7 HETESEN ENGEDI A KÖLYKÖKET ELVINNI.(AKIKKEL BESZÉLTEM)

2012. jan. 5. 08:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Aludhatnak együtt, persze, ha akarnak. De azt nem tudod garantálni, hogy akarni fognak...
2012. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor eddig csak szaporítókat találtál meg. Normális tenyésztő nem adja oda a kiskutyát egy nappal sem 8 hetes kor előtt, akárhogy is szeretnék.
2012. jan. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te szaporítót találtál. A német juhász közkedvelt fajta, ezért sok szaporító tenyészti. Van törzskönyve az általad választott kutyának? Ha nincs, itt a bizonyíték, hogy az illető szaporító. Jó harcot a kölyökkel, majd emlékezz erre a kommentre, amikor még egész kicsi korában jól seggen harap, mert valójában csak játszik, csak nem tudja kontrollálni a harapása erősségét rendesen.
2012. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

van törzskönyv. utlevél..chip.

EZ TENYÉSZTŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. jan. 6. 09:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért adja oda 6 hetesen?????? Amikor még bőven az anyja és a testvérei mellett a helye.... Nem tenyésztő, függetlenül a törzskönyvtől.
2012. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!