Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedvencünk, egy aranyos...

Kedvencünk, egy aranyos keverék szuka most tüzel. Ha yorkival pározna, akkor korrekt lenne pénzért eladnia kölyköt?

Figyelt kérdés
Ha igen,mennyit szabad érte kérni?
2012. jan. 3. 22:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
eszetlenség,nézd meg mondjuk expresszen h hány fajtiszta szép yorki baba van akikért nem kérnek sokat 20-30-50.000ft és az ő nyakukon is rajta marad.Szo száédomék akitát tenyésztenek 5 született és azt is nehezen adják el,ha a te kutyusod szülne 10(ami megjegyzem előfordulhat mert átlagos) akkor az is esélytelen h elajándékozd őket nemhogy még pénzt kérsz értük.És mit kezdenél velük ha nemtudod elajándékozni sem?leütöd őket?Szerintem ne tedd ...
2012. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
9%

Hát,szépen leszólták itt a kérdezőt...

de kérdem én,a sok leszólótól,tüntettek már a Parlament előtt a magyar gyerekekért,a magyar családokért,a magyar anyákért?Akik 25ezres gyesből meg 13ezres családi pótlékból kell megéljenek,mert ennyire fontos az országnak,hogy többen legyünk?Kutyatápra se telik,nemhogy tejre,kenyérre.

Visszás ez kérem.A kutyának tessék,a gyereknek ehunn..

Ne értsetek félre,nem pártolom a kérdező szándékát,csak ...

2012. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 dizus ***** válasza:
92%
Egyiket sem kötelező tartani!
2012. jan. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%

ma 00:27!

Az is nagy gond, amit te írsz, ám ezt egy másik kérdésben kéne kivesézni, mert itt nem erről van szó és semmi köze a témához.

2012. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%
00:27-es. Igen, az is nagy probléma, de engem pl személy szerint marhára nem érdekel (egy gyepin meg menhelyet ne hasonlítsunk már egy árvaházhoz). PEdig én is pár év múlva édesanya leszek, de felkészülök rá anyagilag. Nem azért kell megszülni azt a gyereket, h belőle éljek meg. És nem, nem 1-et vagy 2-t tervezünk a párommal, de tudatosan gyűjtjük is rá a pénzt.
2012. jan. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
30%
Két oltás és chip. Ezek árát esetleg elkérheted az új gazdáktól, de nem sok esély van rá, hogy valaki ezt kifizeti, pláne, ha inkább a keverékre, és nem a yorkira hajaznak.
2012. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Akiteki ***** válasza:
74%
Nem, annyit sem kérhet el. Menhelyen ugyanazt megkapja csak ingyen.
2012. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%

ma 00:27 Nem véletlenül nincs gyerekem 26 évesen egy több éves stabil kapcsolatban. Nem tudnám becsülettel, jómódban eltartani, havi 25 ezerből meg inkább nem szeretném. És halkan jegyezm meg, hogy emberből is iszonyatos túlszaporulat van ám, ha globálisan nézed a helyzetet. A matematika törvényei bizony azt mondják, hogy nagyon-nagyon hamar leszünk kisebbségben mi fehér emberek.

Amúgy ha azt a másfél millió gazdátlan kutya nem létezne, akkor a sok állatvédő aktivistának nem kellene eltartani őket, és máris tudnának mással foglalkozni, pl. gyerekekkel. Mert az ilyen humánus, segítő szándékú emberek nem nyugszanak meg, ha az adott probléma amin dolgoztak, megszűnik, hanem keresnek mást amin segíthetnek. És hidd el a gyepmesteri telepek fenntartása sincs ingyen az államnak, ha azokra se lenne szükség, rengeteg pénz maradna, amiből lehetne pl. bölcsödéket működtetni, amiknek hiánya nyomós érv a gyerekvállalás ellen.

2012. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

B@sszus,jó kis vihar kerekedett itt.Kétszer fialt ez a drága kutyus,mindig egyet.A szomszéd yorkija is egy tünemény,s mi szeretnénk egy másik kutyust is...a miénktől.Oké,hogy sok kutya van menhelyen,de én ezt a kutyulit jól ismerem ,s már a szomszédét is,itt nőtt fel a szemünk előtt.

Nem nyerészkedni akarok,csak a tavalyi kölyköt is vitték volna 3-an,de a sógornőmék kapták,mert mindig is tetszett nekik és imádták a miénket, s konkrétan a mi Lulunktól akartak.

Most a szomszéd szeretne egy utódot a yorkijától SAJÁT magának,mert már idősödik a Dominó.

Mi pedig,bűnös lelkek,azt terveztük,hogy mielőtt ivartalanítanánk Lulut,összehozzuk őket.De ha mégis több utód lenne,s most is vinnék többen,akkor szabad-e pénzt elfogadnunk,kérnünk.

ENNYI.

Ne mondjátok nekem,hogy ez a megafelelőtlen állattartás!

Ja,és a 00.27-hez jött hozzászólóknak:van úgy,hogy beüt a krach egy 3 gyerekes gazdag családnál is,pl megszűnik apu,anyu munkahelye,mert válság lesz,a gyerekek meg már a világon vannak..

2012. jan. 4. 22:35
 20/24 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, nem vázoltad a körülményeket, a tapasztalatok pedig azt mutatják, hogy az ilyen kérdéseket feltevő emberek igenis nyerészkedni akarnak. Részemről örülök, hogy nem erről van szó.

Szerintem akkor sem olyan világban élünk, ahol pénzért lehet adni szedett-vedett keverék kölyköket. Persze mindent el lehet adni, amire van vevő, ha elég ügyes vagy, egy zsák sz*rból is csinálhatsz pénzt, csak van, amiből nem illik. Például a keverékkutyából.

2012. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!