Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed erről? FONTOS

Mi a véleményed erről? FONTOS

Figyelt kérdés
Szerinted ha megy a kutyám hasa akkor ez jó neki? -Bolus Adstringenst
2012. jan. 4. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerinted?? Ha neked megy a hasad az jó neked? A kutya nem teljesen olyan mint az ember, de azért neki is vannak érzései. Szóval egy szóval: NEM


(nem sértésnek írtam)

2012. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:

Gondolom azt akartad kérdezni, hogy hasmenésre jó-e a kutyának a bolus astringens.

Igen, jó. Én is azt szoktam adni, az állatorvos tanácsára.

Persze meg kell tudni az okát is, és azt szüntetni meg, mert ez csak tüneti kezelés.

2012. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen azt akartam kérdezni! bocsi a rossz fogalmazásért
2012. jan. 4. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha te vagy az, akinek a bolust ajánlgatják a másik kérdésben, akkor komolyan nem értem, miből gondolod, hogy ide majd mások fognak válaszolgatni, mint oda. Ha meg nem hiszel a válaszolóknak - teljes joggal egyébként, gyógyszerezés témában én sem bízom idegenekben -, akkor felemeled a telefont, és felhívod az állatorvost, aki megmondja, hogy adhatod-e neki vagy sem.

Ha nem te vagy az, akkor igen, jó neki, de ha nem hiszed, hívd fel az állatorvost.

2012. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem vidd orvoshoz,sok minden okozhat hasmenést,egész komoly betegségek is!
2012. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha csak simán megy a hasa akkor 2-3 napi diétával helyre hozható rizs,répa fötten ad neki, ha viszont nem múlna el akkor vidd dokihoz..
2012. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!