Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kutyusról a video alapján?

Figyelt kérdés

Szerintem , nagyon okos kutyus. Szerintetek?

Hogyan tudják ennek a kutyusnak a szőrét ápolni?

Szerintem olyan okos és szép ez a kutyus. Már csak nézni is gyönyörű. Van több videoja is a you toubon.

http://www.youtube.com/watch?v=D1e2Thspdzo


2011. dec. 27. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A te kutyusod? Szerintem nagyon szép és nagyon okos! Látszik, hogy jól nevelt és nagyon szeretik!
2011. dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen. :) Köszönöm. Én vagyok az aki tanítja :)

Már 3 hónapos kora óta kutyasuli nélkül :)

Hamar tanul . :)

2011. dec. 28. 00:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nagyon ügyes vagy:)és a kutyus is:) Gyönyörűű és nagyon okos kutya! Sajnos az én kutyám nem tanul ilyen könnyen:( elég neveletlen!
2011. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Szerintem túl hamar kezdtük el tanítani. De amikor kicsi volt akkor azért , hogy lekösse azt az okos fejét játék előtt. Különben pörgött volna mint a búgós csiga . :)

Minden bevésődött neki. :)

2011. dec. 28. 00:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez volt a baj, hogy első kutyusom és mikor hozzám került azt mondták, hogy ráér még tanítani mert 6hetes volt és azt mondták, hogy nem tanul meg még semmit! Ez volt a baj, hogy későn kezdtük a tanítást! De az ilyet, hogy ül, fekszik, pacsit, helyedre, marad ezeket tudja de sétánál már nem hallgat rá!
2011. dec. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szia Adri szerintem a világ leg jobb kutyája a lilival meg csinivel együtt!
2011. dec. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Először is : nagyon cuki. és okos, jól nevelt. szerintem bármitis csináltak a szőrével csak így tovább. nagyon ápoltnak tűnik. aranyos kutya lehet.. igaz nézni is gyönyörű. büszke lehetsz rá ;) nyert már versenyt? mert ha még nem volt érdemes lenne megpróbálni vele. sokra vihetné a tehetségével. grat..
2011. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi Lili és az így is van. :)

És utolsó neked is köszönöm ! :)

Nincs törzskönyve , nem tudom versenyekre vinni , de fotó versenyt nyert már meg :)

2011. dec. 28. 15:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Aranyos, szép, okos és ügyes.

Kell ennél több egy kutyagazdinak? ;>

2011. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos. Pedig rendszerint a kistestű ebeket nem kedvelem, de őt úgy meggyomroznám
2011. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!