Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy ne támadjo...

Mit csináljak, hogy ne támadjon rá a pincsim a snacimra?

Figyelt kérdés
A kutyám olyan 9-10 hónapos törpesnaci keverék (7-8 kg körüli). 3-4 hete nálunk van egy talált palota pincsi-tacsi keverék kutyus (ő olyan 1 év körüli lehet, szintén 8 kg körül van). Eddig jól kijöttek a snacimmal, játszottak, a kis pincsi keverék az elején ugyan morgott etetés közben a másikra, de pár nap alatt abbahagyta, nem morogtak egymásra. Viszont 1-2 napja a pincsike rátámad a snacimra, aki csak nyűszít, míg a másik harapja. Szerencsére nem volt fizikális sérülése az esetnek. Egyszer evés után, mert a snaci pont akkor fejezte be a nasizást az ágyon, amikor a másik odaért. Én is ott ültem az ágyon közben. És ekkor tört ki a nagy galiba. Máskor meg kutyasétáltatáskor, játék közben megy át a pincsi véres fenevadba. A snaci már kezd tartani tőle. Hozzátartozik a sztorihoz, hogy a pincsinél (ál)vemhességet állapítottak meg. Ez lehet a kiváltója? Vagy most kezd oldódni és próbál falkavezérré válni?
2012. jan. 4. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Most van a vita azon, hogy ki is legyen a falkavezér. Most az én kutyáimnál is ez. (az enyémek még nem tudtak dönteni mind a 2 egyforma erőben van). Ne aggódj a porobléma idővel meg fog magától oldódni.
2012. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok


De ha sokáig megy ez a helyzet akkor kérdezd meg egy kutyasuliba, hogy érdemes volna e elmenni,

2012. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Falkavezérségre tök, és valószínű az álvemhesség miatt idegesebb a szokásosnál, de ez még nem ok arra, hogy eltűrd az agressziót. Ráadásul neki egyáltalán nem szabadna falkavezérségre törekednie, ha te vagy az. A snacit is feleslegesen terrorizálja, hiszen az meg behódol neki, ha jól értem. Szóval koncentrálj simán arra, hogy megszűntesd ezt a viselkedést, így vagy úgy. Keress szakembert, aki segít neked ebben.
2012. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tök = tör
2012. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 5. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!