Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova tűnhetek? A kutyáim...

Hova tűnhetek? A kutyáim eltüntek az ólból pedig az anyjuk ügylet rá,

Figyelt kérdés
születet 7 db labrador kölyök kutyám. A szomszéd Labi az apu. Az anya gondozta öket védte néha ki ki jött. A másik kutyám aki fiú nem érdekelte mi van. Egy az meg halt 2 nap után de hetek múltán ki mentem és csak egy labi volt az ólban. kutya ólban. hová tűnhetek??? jah és még egy kérdés a kutyámon azon amelyik fialt van egy hatalmas dudor az mi? az első fialásánál is volt de hamar eltűnt mert egy kutya volt és meg halt. De agaszt ez a dudor. Szerintetek micsoda?
2012. jan. 4. 20:36
1 2 3
 11/23 Akiteki ***** válasza:
100%
Nem, továbbra sem érthető.
2012. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó szándékú emberke fogta és elvitte a kölyköket, reméljük már jó helyen vannak!
2012. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Istenem miért bántotok??? Hát nem értitek kínt minden nap vittem az anyának vízet biztonságos olban volt. Nos 2011 12 23 megszületek 1,2,3 meg a többi szépen meg voltak tisztiva az anyjuk meg tete a lépéseket. Nem látuk még a dudor ugy voltunk nem kell gyogyszer az anyunak mert jól van. Ezek után 25 meg halt egy azt észre is vettem és ki is vetem ezek után nem történt ki lködés az anya kutya nem lökte ki 26 27 28 végig voltam kint szilveszterkor is kint voltam melegben voltak 2012 1 hó 3 kimentem fél 8 kor mert mentem dokihoz meg néztem az anyának adtam enni kivetem meg számláltam amig az anya kint volt mind meg volt haza mentem vitem vizet a nagynak az anyának és mikor kijöt csak egy volt ott meg mi az hogy egy jó szándéku ember elvite nálam jobban nem szerete volna öket senki zárt udvarba ahol kutyák vanak és anya kutya örzi kölykeit biztos is hogy vlaki ki veszeszi helyesirásom szar tudom jól de le szarom nem kell a privi üznetetim ki lökni de ha már itt tartunk a másikat is emg mutathatnád
2012. jan. 4. 22:01
 14/23 A kérdező kommentje:
fel teszek egy kérdést és mindenki gonosznak tart kicsit sem ismertek
2012. jan. 4. 22:07
 15/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem gonosz vagy, hanem naív, buta és felelőtlen.

Hála Neked, és a hozzád hasonlóknak tömve van minden menhely, és naponta több száz kutya kerül utcára, válik otthontalanná, vagy elaltatják valamelyik gyepin.

Egyébként gondolom valami jóéletű ellopta a kölyköket, aki szintén csak arra tudott gondolni, hogy leakaszt néhány ezer forintot a kölykökről.


A dudor lehet daganat.

2012. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

"nálam jobban nem szerete volna öket senki"


Ha így lenne, akkor minimum ivartalanítva lenne a kutyád, és nem elletnéd és pároztatnád mindenféle kutyával. Tudom, a kan "fajtatiszta" volt.

Nem tudok mit mondani, úgy látom, amit a felelős állattartásról papolunk évek óta, az falra hányt b.

2012. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Aztakva, iratkozz vissza általános iskolába nyelvtanórákra. Most kb. úgy írsz magyarul, ahogy fekete pákó beszélhetett tíz évvel ezelőtt. Fájdalmas olvasni, értelmezni meg kimondottan nehéz. Írd helyesen a szavakat, fogalmazz mondatokban, válaszd el a mondatrészeket. Legyél jó kislány, és növessz magadnak agyat.
2012. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Akiteki ***** válasza:
91%

Én még mindig leragadtam és nem bírok magamhoz térni.

Azért szaporít, mert vakvezető. Nem akar valaki nyelvtantanárt is szaporítani? Nagy szükség lenne rá.

2012. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
tudom nehéz így gyerek ként de azt én se értem hogy miért kell felelőtlenül szaporítanod a kiskutyákat. Be mész egy menhelyre több 100 kutya várja hogy valaki haza vigye a te kutyuid is ide kerülhetnek sőt akár még rosszabbul is járhatnak elütik őket meg kínozzák akár. A kutyuson a dudor valószínű hogy daganat vagy ha kisebb kis csomószerűség lehet hogy csak egy zsír csomó. Mindenképp keresd fel az állatorvost és vizsgáltasd ki a blökit és minél előbb ivartalanítsátok!
2012. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19%

Reménykedjünk benne, hogy valaki elvitte őket, és életben vannak......

Itt kedves kérdező elég egy rossz mondat, és máris a torkodnak esnek, és abból ki nem magyarázod magad.XD Azt meg szigorúan tilos mondani, hogy nem ivartalanítod a kutyád, mert azért is lenyakazás jár.XD Röviden ennyi.


Amúgy a dudort figyeld, és ha növekszik, akkor valószínűleg operálni kell. Így látatlanban nem tudom megmondani, úgyhogy ez most csak egy feltevés.

2012. jan. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!