Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves angol cocker spánielemm...

1 éves angol cocker spánielemmel érdemes még elmenni kutyaiskolába vagy már "kinőtte"?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha okos kutyus lenne belőle, mert eléggé virgonc.Eddig nem volt lehetőségem rá hogy elvigyem iskolába :( Hallgatni hallgat rám, tud sétálni velem, ha rászólok akkor bemegy a helyére, csak jobb lenne ha több mindent tudna, és jobban megérteném. Neki sem jó hogy sokat veszekszek vele:(

23N


2012. jan. 4. 22:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi az ól tippet:) Bár a mostaninál jobban nem tudom szélvédett helyre tenni, így is bent van a garázsba az ól (dupla fa, és közte hungerocel), amit ugye résnyire nyitottan tartok, hogy be tudjon menni, de a szalma jó ötlet, mert tényleg jobban szigetel mint egy sima takaró. Akkor szokott fázni mikor kijön és képes inkább a szakadó esőben is a játékaival futkosni :S Belehempereg a hóba...és még sorolhatnám. 4 hetesen úgy került hozzánk hogy odaadta a gazdája. Kezdő kutyatartó vagyok, és abból indultam ki hogy a cicákat is odaadják már 3-4 hetesen, mikor már szilárd táplálékot eszik, ő is evett, azzal nem volt gond. Később ahogy olvasgattam utána, láttam hogy jobb 8 hetes koráig az alomba tartani. Anyja helyett anyja voltam, mindig simogattam esténként hogy elaludjon a kis helyén, vagy épp az ölembe, és utána rajtam a dobozkájába:)
2012. jan. 5. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!