Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elloptam a szomszéd kutyáját....

Elloptam a szomszéd kutyáját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most itt van szájkosárral a pincébe zárva 2 napja,a szomszéd már keresi,szerintetek visszaadjam és elmondjam neki hogy én voltam,vagy csak simán engedjem ki éjszaka? Meg volt rá az okom,hogy ezt tegyem,de már megbántam.És egyébként a szomszéddal is jó viszonyban vagyunk.
2012. jan. 4. 23:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
98%
Hogyan tudta nálatok végezni a dolgát? Nincs kerítés? Kinek a hibája hogy oda tud menni? Amúgy meg vissza fogod te még sírni a régi szép teraszraszarós időket, miután lementél megnézni a pincébe a 2 napja ott lévő állatot és a "termékeit"... Meg is érdemled!!
2012. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 józsibarát ***** válasza:
26%
(Azon meg, hogy a kutya milyen barátja az embernek, és hogy ki mennyi hálával tartozik fajszinten a másiknak, nem vitatkozom, mert a kutya is jól jár ezzel a barátsággal a kezdetektől, nem is kicsit. De ez nem változtat azon, hogy nem fasza bántani kutyát, és semmilyen más élőlényt sem. (Növényt se!))
2012. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem kerj bocsanatot a kutyatol. Finom kutyakajat vegyel neki es szeretgesd meg. Tnauld meg az agykontrollt, mert ugy tudsz majd neki üzenni, hogy hol vegezze a dolgat, es meg jo baratok is lehettek akar. (Nem a szomszeddal, a kutyaval.) De ezert nagyon meg kell dolgoznod!

Amugy nemreg azt tanacsoltak, inkabb sose legyen kutyam, pedig ilyesmire nem lennek kepes, mint amit irtal, es en ezt tennem, amit irtam.

Nem tudom, hogy tudsz igy a szomszedod szemebe nezni, es egyaltalan, a kutya szemebe nezni. A helyedben most azonnal kiengednem. Es el is költöznek, mert a kutya erzi a közelsegedet es a lelkileg nem tesz jot neki.

2012. jan. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamu.

Mindenesetre sokan megették ...

No és néma az a kutya vagy full hangszigetelt a pincéd esetleg süket a tulaj netán olyan bevállalós vagy,hogy párbajozol a szomszéddal ha meghallja az ugatását,nyüszítését?!

Troll.

:@)

2012. jan. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
51%

Ham-ham-hammm... de finom volt!


26.

2012. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Te ez nem komoly? Mindig meglepődöm, hogy milyen nagy az isten állatkertje és itt nem a kutyára gondolok! Vagy elmeroggyant vagy, de úgy isten igazából, vagy kamu.
2012. jan. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szerintem csak HÜLYÍT itt mindenkit. Ha igaz volna nem itt kérne tanácsot! Habár amekkora idióták vannak a világon, még lehet tényleg olyan hülye, hogy levágta volna a kutyát. Akkor nem lenne igaz az, hogy kutyából nem lesz szalonna!
2012. jan. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Csak menny oda a szomszédhoz hogy megtaláltad a kutyáját!
2012. jan. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Hogy került a terasztotokra? Kinek a feladta lenne azon a részen megcsináltatni a kerítést, hogy ne jusson oda? Tiétek vagy a szomszédé?
2012. jan. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
0%
Miért nem mérgezted meg inkább valamivel? Egyszerűbb lett volna!
2012. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!