Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székesfehérvári és környékbeli...

Székesfehérvári és környékbeli kutyagazdik! Kutyasuli kapcsán kit javasoltok?

Figyelt kérdés

2 kutyasuli között vacilálok.


Az egyik az Alba Dog Center (Nyakas Gábor), a másik a Dog Plusz (Pirka Ildi, Kasza Norbert).

Van bármelyik suliról tapasztalatotok? Lenne pár kérdésem...



2012. jan. 5. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Székesfehérvái vagyok és Dog Plusz !

Mind a két kutyám jár kutyasuliba , és először az Albát próbáltuk de ott olyan összevissza volt az egész.

Dog Pluszban sokkal érthetőbbek a dolgkok.

2012. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most egy kicsit én is feléjük hajlok :)

Modernebbnek tűnik a dolog náluk, hogy ők írnak a falkavezérségről, Cesar Milan módszereiről stb.

Meg nálunk Ildi volt kint először tanácsokat adni, amikor hazahoztuk a kutyusomat :)


Kutyaoviba járok most a vele, januárban lesz vége. Utána szeretnék sulizni vele.

Mi eddig tanultuk a behívást, alapparancsokat, most nem rég elkezdtük a helybenmaradást is, lábnál követést, stb.


Ezek szépen mennek az ovi keretein belül. Én valami olyan sulit keresnék, ahol segítenek pl. az utcai dolgokban is, hogy pl. az utcán is ott legyenek mellettünk, amikor mondjuk nehezedik a dolog és póráz nélküli lábnál követés van sétánál vagy pl. megtanítsák azt, hogy hogy legyen a kutya érdektelen séta közben a többi kutya iránt és ehhez hasonló hétköznapi "problémák"? :)


Ilyenek vannak a Dog Plusznál? Milyen dolgokra megy rá leginkább a suli?

2012. jan. 5. 15:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy milyen kutyusaid vannak?
2012. jan. 5. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Keverékek :)
2012. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És igen Ilditől és Norbitól bármit megkérdezhetsz és ha például szünet van a suliban , akkor menj oda hozzá és kérdezd meg ! Nagyon kedves válaszolni is fog :)
2012. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jan. 6. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!