Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Arany színű golden retriever...

Arany színű golden retriever kölyköt keresek de nem találok, ötlet hogy hol?

Figyelt kérdés
Sok tenyésztő oldalát megnéztem de sajnos nem igen van olyan ahol arany színű Golden retriever kölyköket árulnának.Tudtok segíteni és légyszi ne avval kezdjétek hogy Google mert azt bújom 3hete.
2012. jan. 6. 12:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez rosszul hangzik... Ugye nem szaporítani akarsz?!
2012. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Volt már kutyám igaz nem fajtiszta goldi csak goldi meg spániel keverék de sejnos el kellett ajándékozni mert nem tudtuk kihozni ide.Nem azért adtunk túl rajta mert nem szerettük hanem mert mikor kijöttünk nem lett volna hely a számára és inkább barátokhoz adtuk ahol 5 gyerek foglalkozik vele éjjel nappal.Most meg hogy lehetne itt kutyánk már nem szeretnénk kiszakítani abból a környezetből mert minket is nagyon megviselt hogy nem hozhattuk magunkkal hát akkor a gyerekeknek hogy esne ha most elvinnénk.
2012. jan. 6. 12:37
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
# 11 Miért szeretne szaporítani valaki attól, hogy angliában él? Ha én svédországból hozok kutyát, akkor én is szaporítani szeretnék? Nem értem az összefüggést.
2012. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországról venni golden retrievert Angliába... Erre felmerült bennem a szaporítás gondolata. De a kérdező esetében nem erről van szó, legalábbis remélem!:)
2012. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Őszintén csak az anyagi dolog miatt nem itt veszünk goldit.

Itt egy kutya ami nem olyan nagy pedigre-vel rendelkezik 700font-tól kezdődik és láttam már 1000font-tért is.

Ha esetleg tenyészteni szeretném az viszont az egyikünk(vagy én vagy a felesége)munkahelyét felemésztené mert akkor a kutyával lenne valamelyikünk egész nap.Azt meg nem tudnánk eldönteni hogy melyikünk mert mind a ketten bolondulunk a kutyákért. :)

2012. jan. 6. 16:15
 16/16 anonim ***** válasza:
36%

Hát igen a tenyésztés az nagyon komoly munka.. Elöször is, megveszed jó tenyésztőtől a kutyust. A kutyával rengeteget foglalkozol, szereted, vigyázol rá, minőségi életet biztosítasz neki.

Idáig ez egy normál gazdi feladata is!

Nade ami a tenyésztőt megkülönbözteti a normál gazditól... Megcsináltat drága egészségügyi szűréseket a kutyánál, meg kell felelni az egészségügyi követelményeknek.. Sok kiállításra elviszi a kutyust. Tenyésszemlére viszi a kutyust, ahol meg kell felelni szintén. Ezután keresni egy a szukához mindenben passzoló kant... Vigyázni az anyakutyára... Vigyázni a picikre, megfelelően nevelni őket legalább 8 hetes korukig... Kiválasztani a megfelelő gazdikat a kölyökkutyáknak...


Nehéz dolog a tenyésztés, de persze szép hivatás, ha valaki szívből csinálja!

2012. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!