Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen távolságból érzi már a...

Milyen távolságból érzi már a gazdi hazajövetelét a kutyus?

Figyelt kérdés
A napokban nálunk volt a szomszéd kutyusa. Egyszer csak elkezdett nagyon-nagyon ugatni, el sem tudtuk kébzelni, mi lehet vele. Nem tudtuk megnyugtatni, nem tudtuk elimádkozni az ajtótól...Nem sokkal rá megszólalt a kaputelefon, és a gazdája volt. Tehát kb. mikor elkezdett nagyon ugatni, akkor állhatott meg a parkolóban a gazdija a kocsival. Tízemeletes panel felső szintjén lakunk. Így megérzik, hogy jön a gazdi? Mert azt tudtam, hogy távolról megérzik a gazdit, de én úgy gondoltam, hogy egy udvari kutyus megérzi pl. a sarkon járó gazdit, mert ott a levegő viszi a szagokat. De hogy a panel felső emeletén megérzi, hogy a parkolóban megállt kocsival...!
2012. jan. 6. 13:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom tudja ha az autónk a panel közelében van már, nem értem hogy csinálják pedig 3.on lakunk
2012. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Akiteki ***** válasza:
Az emelet nem számít. Az enyémek a 8-ról szóltak. Biztosan minden autónak van egy jellegzetes hangja.
2012. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!