Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hánykor keljek hogy le tudjam...

Hánykor keljek hogy le tudjam vinni a kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés. Az jó hogy ha a kutyát mondjuk levinném reggel 30 percre délután meg 1,másfél órára?(még sosem volt kutyám)
2012. jan. 6. 18:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Francia bulldognak nem nagy a mozgásigénye!

Annyi, hogy amit fent írtál, azon kívül iktass be még 2 eü sétát. Gyors pisi/kaki, megvan 5-10 perc alatt és akkor minden szükséglete ki van elégítve a kutyának :)

Na meg persze otthon is foglalkozni kell azért vele, de gondolom ez nem nagy gond.

2012. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Pontosan annyival a szokásos előtt, amennyit sétálni akarsz a kutyával :))

Egyébként jónak tűnnek az idők, de mindenképpen lent kell lennie este is, képzeld el, ha neked kéne mindent visszatartanod délután 5-től reggel 6-ig, vagy ilyesmi... Próbáld ki, kétlem, hogy menne :)

2012. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
utcsó,igazad van nem biztos h menne. xd m-h alexandra köszi
2012. jan. 6. 18:58
 14/20 A kérdező kommentje:
szentem csak akkor lesz ha elköltözöm mertanyám mondja vagy én v a kutya. köszönök minden információt amit kaptam :-)
2012. jan. 6. 19:01
 15/20 anonim ***** válasza:
Azért szép tőled,hogy kikérted ebbe más véleményét és,hogy döntöttél.Jól döntöttél!!
2012. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó kommentet. Még csak kezdő vagyok ezért jól esik.
2012. jan. 6. 19:43
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk fél éve van kutyánk itt panelben. Nekem gyerekkoromtól fogva volt mindig kutyám (kutyánk) de a páromnak még sosem volt és nagyon vágyott rá.

3 műszakban dolgozunk, hajnali fél 5-kor visszük le 20 percre, aztán fél 3-kor hazaérünk, akkor fél órára vagy akár egy órára is jó időben. Ezen kívül még este 8-9 körül fél órára. Télen ennyi jár neki, be is éri vele, itt fent a lakásban még játszunk. Pincsi keverékünk van. Nyáron kb. kétszer ennyit vagyunk lent.

2012. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
reggel minimum 45 perc de az is elég, délután az meg pont jó!
2012. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
és a mopszal mivan??? neki mi a jó?
2012. jan. 7. 18:41
 20/20 anonim ***** válasza:

ceasar milan-nak üzenem, így is 4.15-kor kelek, nehogy már végül fél 4-kor keljek a kutya miatt? Kutyája válogatja, egy vizslának nem elég a 15-20 perc reggel, egy mopsz, pincsi, törpeuszkár stb. szóval pici kutyának igen is elég.

Szóval igen, elég a mopsznak ha reggel csak 15 percre viszed, du. ha jó idő van sokáig kint maradhatsz vele, este ismét 20-30 perc elég.

Az más kérdés hogy én pl. nagy mozgásigényű kutyát nem is vinnék panelbe, de a mopsz pont oda való, ha amellett döntesz. :)

2012. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!