Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rémálommá váltak a sétáink....

Rémálommá váltak a sétáink. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy domináns idős kutyáról van szó.Régebben nem volt vele probléma mindig is kutya társaságba hordtam és mindig volt mellette másik kutya is.Vele nagyon türelmes,soha nem agresszív,de ha sétálni megyünk és meglát egy idegen kutyát akkor elkezd őrjöngeni,ebből az állapotból nem lehet kizökkenteni,csak ugat és menne neki.
2012. jan. 6. 19:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Vidéken élünk.Az volt az első,hogy utána jártam és a közelünkben nincs és csak utána próbáltam itt segitséget kérni.
2012. jan. 6. 22:04
 12/24 anonim ***** válasza:
Az egyetlen suliból a környéken nem mennek házhoz? Az szívás. Akkor nézz cesar millant, meg igazából mindegyik kutyanevelős sorozatot, próbáld meg ellesni a technikát, és keríts egy szomszédot vagy bárkit, akinek nyugis kutyája van és tud segíteni.
2012. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Tudsz németül? Mert ismerek egy illetőt németországba aki ki tudna jönni és ő ilyen kutyaprofi. Ő azt mondja nem a kutyát kell megváltoztatnia hanem a gazdát. A neve Martin Rütter. Nekem is segített már két problémásabb kutyussal.
2012. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Enyhe túlzás sulinak nevezni,egy pasi foglalkozik a kutyákkal.Pár éve költöztünk ide előtte könnyebb volt és jártunk is iskolába.De szerintem a megváltozott életminősége miatt változott meg.

Megnéztem a videókat,de még utána nézek.Hátha valamelyik beválik.

Köszönöm a segitséget.

2012. jan. 6. 22:40
 15/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok,de szerintem Magyarországon is találnék valakit és meg sem tudnám fizetni.
2012. jan. 6. 22:43
 16/24 anonim ***** válasza:
Ő nem kér pénz csak filmezi az egészet és ha annyira érdekes az eset akkor az engedélyeddel a német tvben leadnák egy műsorban.
2012. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hú, nekem Cesar Millant szervezd be, örökbefogadom miatta az ország legproblémásabb kutyáját és becsülettel meg is tartom, légyszi :D
2012. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
őt nem ismerem én csak ezt a Martin Rüttert ismerem.
2012. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hogy te milyen telhetetlen vagy :) Nekem ő is megfelelne,de nem hinném,hogy megérné neki eljönni Magyarországra,mikor közelebb is talál problémás kutyákat.
2012. jan. 6. 23:24
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem is kijött már és egyébként már járt Romániában, Ukrajnában, Görögországban és Horvátországban is hogy pár helyszínt mondjak.
2012. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!