Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutyus?...

Ez milyen fajta kutyus? Magyarországon tenyésztőt tudtok?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen vagy hasonló kutyust szeretnék venni a húgomnak.Oda van az ilyen kis "szőrlabdákért" és szülinapjára a szüleinkkel közösen vennénk neki egyet.


2012. jan. 7. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Törpe Spicc.

[link]

2012. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jan. 7. 01:32
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Boo is törpe spicc kutyus, csak így vágták le neki a szőrét.:) Szerintem Boo nagyon aranyos.:D

[link]


Fajta leírás.:

[link]


Német, Magyar, Cseh stb... kennelek.:

[link]

2012. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pomerániai törpespicc.
2012. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy kisspitz, méretre, típusra inkább annak tűnik.
2012. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A spitzek nem kis szőrlabdák, és nem tömény cukiság-gombolyagok. Nagyon önálló, okos, éber, élénk, ugatós, gyakran méregzsák kis kutyák. A képen a sok rózsaszínségtől nem látszik, de igen komoly odafigyelést igényelnek, hogy ne harapják le mindenkinek az ujját, aki közelít feléjük. Szerintem ezt még gondoljátok át.
2012. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Nem ez lenne az első kutyusa és szerintem elég ügyesen nevelte/neveli az eddigi 2őt.Kutyaiskolán is gondolkozunk hogy biztos helyes nevelést kapjon.
2012. jan. 9. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!