Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy yorkshire...

Mennyibe kerül egy yorkshire terrier tartása? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Ajándékba kapnám, 5 hónapos. Mindene megvan már, a legtöbb oltása is...


Még nem volt kutyám, nem tudom, ez milyen költségekkel járna! kaja, pelus, egyebek, oltások...


Nyilván jól akarom tartani, nem a legrosszabb ételt venném neki. Sétálni milyen gyakran vigyem? Minden nap?


Fel akarok készülni, mielőtt rábólintok.

Egyébként nagyon-nagyon szeretném! A gazdája is azért nekem adná, mert tudja, hogy itt jó helye lenne!


2012. jan. 8. 09:29
 1/4 anonim válasza:
32%

Az animal planet-en van egy olyan műsor h 101 nagykutya pontosan nem tudom hány órakor megy. Ott elmondják pontosan fajta szerint, a tartását,ápolás stb.

Nagy odafigyelést igényel. Bundájával sokat kell foglalkozni. De a neten olvass róla sok cikket meg kutyás könyveket. Sok sikert a kiskutyához :)

2012. jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém kb. fél kiló Royal Canin tápot eszik meg havonta (1.800.- Ft), 2-3 naponta egy alutasakos kaját (150 Ft), havi egyszer viszem fodrászhoz (2.500.- Ft). Évente veszek neki új ruhát, mert annyira összeesik benne az anyag 1 év alatt, hogy már nem melegít.(Kb 3.000.- Ft) Oltása ugyanannyi, mint más kutyának. Évente veszettség elleni, és egy kombinált oltás. A kettő együtt kb. 6.000.- Ft. Sétálni mi 3x visszük, ne tévesszen meg a mérete, imád sokat futni, sétálni! Pelus nem kell, szobatisztaságra kell nevelni. Hosszú távon jobban jársz! A szobatisztaságra nevelésre meg elég az újság!
2012. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok megint! Mivel nekem van egy lányom, így a kutyát hetente fürdetem, egy sampon elég fél évig, és kb. 3.000.- Ft-ba kerül. Meg veszek neki a Fresnapf-ban rágókákat, aminek darabja 30 Ft. Ezzel elvan egy hétig!
2012. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De jó! Köszi!


A párom is rábólintott :)

2012. jan. 8. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!