Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyusomnak?

Mi lehet a baja a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy a kutyusom (lassan másfél éves beagle keverék) nagyon sír és rágja a farkát. Amikor odamentem hozzá, bújt hozzám és mutatta, hogy fáj a farka. Ez előtt kb fél órával evett egy kevés csontot,ezért azt hittem, hogy szorulása lesz. De nem. Mostmár a farkát se tudja felemelni mert kegyetlenül sír. Mi lehet a baj??
2012. jan. 8. 17:05
1 2
 1/13 Akiteki ***** válasza:
71%
Megakadt a csont a fenekében és nem tudja kikakálni. Vidd orvoshoz.
2012. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom. Nem akarok a világért sem ilyen hül*yeségekkel fárasztani másokat. De. Mi lenne, ha mondjuk egy orvost kérdeznél meg. Tudom, tudom, ez egy abszurd ötlet, de mégis. Hátha tud valamit egy állatorvos, végül is, diplomája van, csak ért valamit hozzá.


Ha nem is akarod mondjuk elvinni az orvoshoz a kutyát, azért felhívhatnád legalább telefonon.

2012. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Vidd el egy orvoshoz minél előbb!!
2012. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Amit az 1-es írt az a jó FELTÉTLENÜL vidd az orvoshoz holnap!!!!!!!
2012. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
A táplálék kb. 2 nap alatt megy át a kutya szervezetén, szóval ennek a csontnak, amit most adtál neki semmi köze nincs ehhez. Az persze lehetséges, hogy ha tegnap vagy tegnapelőtt kapott csontot, az okozott valami bajt. Vidd orvoshoz, hisz fájdalmai vannak.
2012. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves embereknek akik csak annyit bírnak írni hogy vigyem orvoshoz... eddig én is eljutottam sziveim. akkor leírom pontosabban az ő kedvükért: a kérdés azoknak szól, akiknek a kutyájukkal volt már hasonló és letudja nekem írni a tapasztalatait holnapig, amíg eljutunk vele az állatorvoshoz. A normális válaszíróknak pedig köszönöm!
2012. jan. 8. 17:34
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
"A kutya emésztőcsövén a táplálék viszonylag gyorsan, 24-33 órán belül áthalad." Maximum másfél nap, de nem kettő... Azért nem mindegy. És ez a ténylegesen nagy testű kutyákra vonatkozik, a kicsiknek még kevesebb az emésztési ideje...
2012. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálnátok akár gumikesztyűvel benyúlni a végbelébe, lehet, meg is oldódna a probléma. Az, hogy sír, jelentheti azt is, hogy kissé hajlamos a nyávogásra már egyszerű , kisebb fájdalomnál is.
2012. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ezt alátámasztom, így van! elég sírós, nyávogós kutyus.
2012. jan. 8. 17:44
 10/13 Akiteki ***** válasza:
100%
Semmiképp nem nyúlkálnék fel a végbelébe. Ha tényleg megakadt valami, még át is szúrhatom vele.
2012. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!