Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiltix bolha és kullancs...

Kiltix bolha és kullancs elleni nyakörvről vélemények?

Figyelt kérdés
majd márciusba szeretnék venni a két kistestű kutyámnak panelban lakunk de amikor jó idő van sokat vagyunk a parkba meg erdőkbe is fogunk menni kirándulni, a spot az elég drága így a nyakörvnél maradok...
2012. jan. 9. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem használom és nem is fogom, mert csak megöli a kullancsokat, nem tartja távol őket. Én hülyét kapnék, ha ugyanúgy meglátnám a bundájában a kullancsot.. Aztán döntsem el, hogy most használt-e vagy sem.


Én inkább kifizetem az Advantix Spot On-t, az távol is tartja a kullancsokat. Na meg persze bolhákat..

2012. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

vigyázz a Kiltixel, nagyon jó nyakörv mert tényleg megöli a kullancsot, DE nem árt elolvasni az apró betűs részt!


Nem azonos időtartamig véd a kullancs és a bolha ellen.

Ami rá van írva, asszem 7 hónap, az csak az egyikre vonatkozik, a másik ellen kevesebb ideig véd!


Én most Ex-spot-ot használok, eddig bevált, bár a Kiltix is mindig megfelelően működött!

2012. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
spot-ból van olyan ami olcsóbb
2012. jan. 9. 11:23
 4/10 A kérdező kommentje:
??
2012. jan. 9. 11:27
 5/10 Akiteki ***** válasza:

Minden spot-on ára 1500-2000 Ft. Ha két kistestű kutyád van, annyit tudsz spórolni, hogy megveszed a nagyobb kutyára valót és kétfelé osztva teszed rájuk. Én is így szoktam.

A nyakörvek nem tartják távol a kullancsokat, ha meg már vért szívott, meg is fertőzi a kutyát.

2012. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
olvastam az advantix spot-nál hogy több ampulla van benne (4 db), egyszerre csak egyet kell elhasználni igaz?? minden hónapba egyet, 4 hónapig jó..
2012. jan. 9. 12:46
 7/10 Akiteki ***** válasza:
Nem kell egy egész dobozzal megvenni. Lehet egyesével is, és azt is felezheted rájuk.
2012. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

oké,akkor egyesével veszek majd

az egyik kutyánk kölyök 6,5 hónapos havanese szerintem 2-2,5 kg lehet

a másik bichon frise ő 5 kg

2012. jan. 9. 13:51
 9/10 Akiteki ***** válasza:
Akkor vegyél a közepes méretet és azt felezd meg.
2012. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké köszi
2012. jan. 9. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!