Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1 éves border collie...

Van egy 1 éves border collie kutyám, aki sok ember szerint nem teljesen fajtiszta. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link] Jpg
2009. máj. 24. 17:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Itt a link helyesen:

[link]

2009. máj. 24. 17:32
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Törzskönyve van? Én járok terelni (nem borderrel) és ott sok border van, akik törzskönyvesek, semmi különbséget nem látok. Valamelyiknek nagyobb a szőre vagy ilyesmi... A füle feláll, de láttam már sok bordert akinek feláll és törzskönyves... De mi van akkor ha mégsem az? Nagy baj?
2009. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem, nincs törzskönyve. Nem baj, ugyanúgy szeretni fogom, csak egyszerűen kíváncsi vagyok.
2009. máj. 24. 17:39
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Lehet, hogy csak színhibás, nem? Viszont, ha tenyésztőtől vetted, törzskönyvvel, és nem fajtatiszta, akkor Nála reklamálj, pláne, ha tenyészteni vetted, esetleg kiállításra.

Ha nem, akkor nins orvosság, de ne keseredj el, így is gyönyörű kutyus!

Üdv.

2009. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Biztos fajtiszta:faj:kutya,ló..stb.

fajtatiszta:fajta:boxer,beagle,border collie,stb..


egyépként sztem fajtiszta,de mindenképpen gyönyörű kutyus.

2009. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igen lehet hogy csak színhibás.

Háztól vettük, az anyakutya törzskönyves, viszont az apakutyát nem láttuk, de ő nem törzskönyves azt mondták (legalább elmondták), de border collie állítólag. Ki tudja...

És valóban gyönyörű, imádom:)

2009. máj. 24. 17:49
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Kép alapján szerintem 100% hogy fajtatiszta, így kell kinéznie egy bordernek. Úgyhogy ne aggódj! Amugy gyönyörű.
2009. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Akik azt mondják, hogy Ginus nem fajtatiszta, azok azzal indokolják hogy nincs ez a fehér csík a fején:

[link]

[link]

[link]

Meg hogy rövid a szőre.

2009. máj. 24. 18:01
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Én sok bordert láttam akinek nincs csík a fején és tözskönyves.
2009. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
Ja és a legtöbb otthoni bordernek nem ám olyan nagy mindig a szőre mint a kiállításokon...
2009. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!