Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még hozzám hasonló lány? 20l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még hozzám hasonló lány? 20l

Figyelt kérdés

Csendes, visszahúzódó, félénk lány vagyok. Annak ellenére, hogy nem szeretek központban lenni szeretem az embereket, és szeretem a társaságot, szeretek eljárni szórakozni. Külsőleg minden rendben van velem.

Nem érzem magam rossz embernek, de úgy érzem, hogy senki nem vesz komolyan. Nem vagyok szimpatikus senkinek, azért mert ilyen félénk vagyok. A pasik nem vesznek észre, mert félnek tőlem.

Az érdekelne, hogy vannak még olyan lányok akik ilyenek? Ha vannak, ti hogyan éltek, elégedettek vagytok az életetekkel, hogyan alakulnak a párkapcsolataitok?

Érdekelne, hogy talpon lehet-e maradni a világban ilyenként. Teljesen össze vagyok törve, mert az ellenkezőjét tapasztalom mindig.


2011. okt. 26. 13:48
1 2
 1/12 Walk With Me ***** válasza:
80%
Bocsi, én nem vagyok lány, ugyanakkor én sem szeretek a társaság középpontjában lenni. Szerintem a hozzám hasonló fiúknak kellenél, akiket viszont nem biztos, hogy szórakozóhelyeken megtalálsz. A félénk, visszahúzódóbb emberek nem igazán járnak el társaságba.
2011. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát ez az, hogy az olyanoknak sem kellek, mert én meg szeretem a társaságot, és szeretek bulizni, ezért szerintem meg sem értenénk egymást. :S
2011. okt. 26. 13:59
 3/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán ne érzd magad rosszul, én is csendesebb lány vagyok, nincs ezzel semmi baj, a fiúk mindig szoktak kezdeményezni nálam és nem szoktam, teljesen elégedett vagyok az életemmel:)16/L
2011. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én teljesen, még korra is ilyen vagyok :D Én talpon vagyok, bár engem érdekel amit tanulok, és más problémák lefoglalnak, egyenlőre... kitartást!
2011. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Ez hülyeség, hogy azért nem vagy szimpatikus mert félénk vagy és a pasik miért félnének attól, hogy csendes vagy? Valami más probléma lehet, ellenségesnek tűnhetsz vagy túlságosan zárkózottnak ez esetleg olyan ami nem szimpatikus.

Egyénként a társasággal is lehet baj, pl. voltam már olyan emberekkel bulizni ahol én voltam a csendes és mindenki más ilyen "menő" nagypofájú volt, ott hozzám se nagyon jöttek oda, ha még is akkor "kedvesen" érdeklődni, hogy én miért vagyok más, mint ott a többi lány...

2011. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, és a fiúk kezdeményeznek. remélem majd 'kinövöm' ezt a csendességemet meg a többit :D valamikor cask fog változni :)

17/l

2011. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én is pont ilyen vagyok...:///


szeretek szórakozni (nem szórakozóhelyekre járni, hanem csak egyszerűen elmenni moziba), de én is elég félénk vagyok... mintha az saját soraimat olvastam volna a tiéd helyett! :) ;-)

2011. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Tök jó csaj lehetsz. Én szeretnék egy ilyet. Szóval no para!
2011. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy félénk vagy én szívesen megismerkednék veled ! :)
2011. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dettó ilyen vagyok csak fiúban.

Nem vagyok elégedett az életemmel. Nem volt még barátnőm, nem éreztem azt hogy vkinek tetszenék. Kevés barátom van.

2011. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!