Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ölebet / kis termetű...

Milyen ölebet / kis termetű kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
és miért???
2009. máj. 24. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ird le hogy hol tudnád tartani és utánna segitünk de semmi infót nem adtál hogy hogyan segitsünk.
2009. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
bent lenne tartva más kutyával cicákkal és 1.kutyás lenne bocsi h nem írtam ide csak elfelejtettem :o
2009. máj. 24. 19:19
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

a menhelyeken sok kistestű fajtaiszta kutya van,fontold meg az örökbefogasát is(pl.:bichonok,uszkár,angol bulldog,farncia bulldog, mopsz stb.)


a www.netboard.hu odalona kutyaszövetség fórumba belépve rengetg állatvédő szervezet fórumát érheted el..

2009. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Jajj hogy te mindig az örökbefogadással jössz... Mi van ha valaki tk-s kölyökkutyát kutyát szeretne? Ez a menhelyes duma már megőrjít.
2009. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

és mi van ha egy fajtaiszta felnőtt/fiatal kutyát,csak nem tudja,hogy van olyan a menhelyeken??!!

engem meg a te sznob dumád őrjít meg..

2009. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Haggyuk már ezt a menhelyes dumát szeritnem már gondoltam ,hogy vlaki mindjárt jön ezzel a menhelyes dologgal.Ha a kérdező nem akkar a menhelyről miért kell erőltetni?nem értem mindegy.

Én a legjobban a yorki kiskutyát tudom ajánlani nekem 6 évesen volt első kutyám a yorki és imádtuk egymást pedig azért kimélhettem volna jobban is de még igy is egy tünemény volt!Szerintem a yorki a legjobb öleb neked mondjuk ez pénztől is függ meg hogy mennyi időd van rá !

2009. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát ja, nem tudom miért nem lehet azt elfogadni hogy valaki venni akar kutyát és nem örökbefogadni. Nehogy már ezért legyünk sznobok. Örökbefogadhatnék gyereket, mégis inkább szülni fogok, akkor ezért is sznob vagyok?

Amúgy úgyis mindki azt írja válasznak amilyen kutyája van, mert egyrészt csak azt ismeri tulajdonságilag, másrészt meg úgyis az a legjobb fajta mindekinek amilyenje van. Mindeki a saját kutyájára fog esküdni, hogy az a legjobb, legszebb, legaranyosabb.

2009. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

írta a kérdező,hogy nem akar örökbefogadni??nem..

akkor meg??!!

nem lehet tájékoztatni a lehetőségekről??

2009. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

21:29-es vagyok:

lehet tájékoztatni,de egyszer elég elmondani kíváncsi akérdező mi mit ajánlunk neki

elhoz egy "ölebet" a menhelyről szinte mindenki biztos benne,hogy nem nő meg ő öleb aztán meg akkora lesz mint egy németjuhász!

Eről ennyit

2009. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ja, ráadásul az ölebek többsége szaporítótól kerül menhelyre, vagy olyan kedves "gazdiktól" akik megunják a 15-20ezerért vásárolt kutyát, mert kimegy a divatból, vagy kiderül hogy beteg.

Én ölebet biztos nem fogadnék be menhelyről, más, egyértelműen keverék nagytestűt igen.

2009. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!