Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis termetű, lakásban tartható...

Kis termetű, lakásban tartható kutyust szeretnék, max 20 E FT-os áron. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg kis állatot, akár milyet A kislányomat szeretném meglepni vele, de nem tudom mit vegyek. Yorkit szerettünk volna, de nincs rá olyan sok pénzünk!!

Milyen kisállatot ajánlotok??


2010. jan. 26. 13:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

cica :D

de ha kutyát akartok akkor javaslom a kutyamenhelyeket , én is menhelyen "dolgozom" vagyis inkább segítek és rengeteg gyönyörű na meg fiatal kölyök kutya van :)

15L

2010. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
töpe nyúl ,hörcsög , tengeri malac cica
2010. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is a menhelyeket tudnám ajánlani.Nekem is menhelyi kutyusom van.Borzasztó hálásak és ragaszkodóak tudnak lenni,mivel a legtöbb megjárta már a poklot!
2010. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Rágcsálók nyuszi meg ilyenek nem igazán jöhet szóba. Olyan kisállat kéne, amit lehet szeretgetni, ilyesmi. A tengerimalacunkat most adtuk el, megharapta a kislányomat nem egyszer már.
2010. jan. 26. 13:51
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi idős a gyerek?


Egyébként érdekes,hogy mindenki a gyerekét szeretné meglepni olcsón vagy ingyen kapott kistestű fajtatiszta kutyával.

Szerintem a gyereknek,szeretgetésre pont megfelelne a keverék is.

2010. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Menhelyi kiskutyus :) A menhelyen meg fogják tudni mondani h kb mekkora lesz a pici ha felnő, már ha nem okvetlenül fajtatiszta kutyut akartok (bár menhelyeken ők is előfordulnak). A kislányod pedig egy közös családi program keretében kiválaszthatja a kiskutyáját a menhelyen :)
2010. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nekem nem fontos hogy fajtiszta legyen!

Csak kis méretű, házban tartható.

15 éves a lányom, depressziós, pánikbeteg, és nagyon szeretne egy "barátot", főleg Yorkit, de arra sajnos nincs pénzem.

2010. jan. 26. 13:56
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Ne yorki félét!! Ha beteges a lányod, akkor inkább valami egyszerűbb tacsit-tacsikeveréket keressetek. Már csak amiatt, mert lehet egy hisztis kutya rontana a helyzetén. Egy menhelyinek ő lenne a minden, szerintem ideális választás.
2010. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Menjetek el a lányoddal egy kutyamenhelyre ott van rengeteg, kicsi és nagy is akad bőven.A lányod biztosan beleszeretne az egyikbe és úgy mellékesen az sem kizárt hogy nem találtok menhelyen Yorkit...biztos van az is, láttam már menhelyen olyan drága és fajtiszta kutyát hogy azt hittem megáll az eszem komolyan , és persze menhelyről olcsón elviheted :D
2010. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
22%

palotapincsi?

Azis cuki,kistermetű és 5ezer forint körül lehet kapni:)

2010. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!