Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jó kutyás túra helyek...

Milyen jó kutyás túra helyek vannak?

Figyelt kérdés
Észak-Nyugat Magyrországon olyan helyek ahol jókat lehet túrázni kutyával, nyáron úszni, várak vagy más történelmi helyek ahova kutyával is lehet menni, szép tájak, hegyek, völgyek. Vagy messzebb, ha nagyon jó, kihagyhatatlan hely:D
2012. jan. 9. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Eger környékét, és a Mátrát tudom ajánlani, vagy ha nagyon engedelmes, behívható a kutyád, akkor az Alacsony-Tátrát, van olyan szálláshely, ahol a kutyákat is örömmel látják.
2012. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden túrahely kutyás túrahely, hiszen ahova viszed a kutyát is, ott lesz kutyás túra :)
2012. jan. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szigetköz!!, Hanság, Bakony, Sokoró, Soproni-hegység, Fertő tó környéke, Vértes, Gerecse, Őrség (bár az már nem annyira északnyugat).

Szerintem pl. a cseszneki várba fel lehet menni kutyával (bár a belépő elég drága), de a környékén a Bakonyban is olyan helyek vannak, amik jóformán mentesek a turistáktól, mégis gyönyörűek.

Viszont ez az országrész nagyon kullancsos, úgyhogy ne feledkezz meg a kullancs elleni védelemről se a kutyádnak, se magadnak.

2012. jan. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2. válaszoló igen valóban, de én olyan helyekre gondoltam ahol bátran ellehet engedni a kutyát.
2012. jan. 10. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!