Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák mit gondolnak olyanko...

A kutyák mit gondolnak olyankor mikor a gazdájuk eltűnik?

Figyelt kérdés

Három kutyánk van és főleg anyukám szokott velük foglalkozni, de ő most kórházba került és egy hétig ott is lesz.

A kutyák nincsenek hozzászokva,hogy anyukám nincs velük, ha van munkája akkor szokott elmenni és este jön haza, a kutyák egyenlőre ezt várják,hogy este majd hazajön de nem fog hazajönni.

Még sosem voltak anyukám nélkül egy napnál többet és nem tudom,hogy fogják viselni ezt az egy hetet.

A legidősebb kutya ragaszkodik hozzá a legjobban de szerintem ő érzi,hogy ma nem jön haza, csöndben van és magányos, pedig nem szokott az lenni mikor csak dolgozni megy anyukám, szóval szerintem most tudja,hogy nem egy fél napról van szó.

Ilyenkor mit gondolnak a kutyák?Azt,hogy itt hagyta őket és nem jön vissza, vagy reménykednek végig,hogy visszajön?


2012. jan. 10. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Hiányolják, persze. Egy idő után viszont tudomásul veszik, hogy nincs jelen.

A kutyák nem gondolkodnak az ilyesmin, csak érzik, hogy megváltozott a megszokott rend.

2012. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy voltak nevelve. Ha anyuka is falkavezér a szemükben, akkor annyit gondolnak, hogy a főnöknek dolga van, majd hazajön. Ha a kutyák állnak felette a rangsorban, akkor veszettül aggódnak, hogy hova tűnt a gondjaikra bízott falkatag.
2012. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A legfiatalabb minden kulcs csörgésre rohan az ajtóhoz, és szomorúan jön vissza.

A másik kettő nyugodt.

2012. jan. 10. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű a legfiatalabb érzi magát főnöknek. Kezdjetek el foglalkozni a falkavezérséggel, hogy ne stresszelje magát a kutya azon, hogy nem jól végezte a dolgát.
2012. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!