Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen kutyátok van?...

Nektek milyen kutyátok van? Ha nincsen milyet szeretnétek?

Figyelt kérdés

Írd meg mit szeretsz benne és mit nem! +kor


Én egy golden retrievert szeretnék de még nem lehet :(

Köszönöm

13/L


2012. jan. 10. 18:29
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

[link]


Ő a Goldi.

2012. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy fekete németjuhász kutyám,és egy palotapincsi lány kutyám.Mindkettő idős kort élt meg,és pár éve elhunytak.Nagyon fájt az elvesztésük,hiszen kiskoruktól kezdve mellettem voltak,a fiammal együtt nőttek fel.(még ma is sírok néha) 3 éve a férjem meglepett egy beagle kiskutyával..Nagyon édes volt de nem tudtam kezelni a hiperaktivitását. 7 hónapos korában elajándékoztam egy olyan családhoz akik vidéken éltek,hatalmas mező mellett.Ott jó helye lett.El kellett ajándékoznom,mert külföldre mentünk,és a kutyát nem tudtuk magunkkal vinni.

Most már hogy 5 éve élünk kint a férjem újra fontolgatja,hogy legyen kutyánk..Szeretnék is meg nem is..Jó lenne,mert annyi szeretet tud adni,és mindig is volt kutyám,de félek is,mert nem akarom megint átélni azt a fájdalmat amikor öregségére megbetegszik,és nekem kell az orvosnak kimondani a szót: "altassa el,hogy ne szenvedjen tovább"..Soha nem szeretném újra átélni..

A férjem és a fiam időnként próbálnak rábeszélni egy édes kis bullterrier kutyára.Már egyre jobban hajlok rá,de még várok..Talán egyszer csak lesz új kutyám..Még nem tudom..

Csak azt tudom,hogy ha egyszer egy kóbor kutya tőlem várja a menedéket,akkor teljesen mindegy milyen fajta,fajtatiszta vagy korcs,én befogadom..

2012. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Ő is nagyon cukiiiiiiiii!!!!! Már alig várom hogy nekem is legyen egy ilyenem!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 10. 19:00
 14/33 anonim ***** válasza:

első vagyok


Naponta 15 perc de 1 héten egyszer 1,5 - 2 óra /kutya

2012. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
bocsánat,rosszul írtam.Nem 3 éve,hanem 6 éve leptek meg beagle kutyával.
2012. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Egy új kutya egy új tanítás egy új élet. Sajnálom
2012. jan. 10. 19:03
 17/33 anonim ***** válasza:

első vagyok ja és itt a kép


Puli (sajna még nincsen friss kép itt 10 hetes volt: [link]


[link]


Foxi keverék: [link]


Együtt a 2 kutya: [link]

2012. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
#1 Az jó sok idő!! De azért van a kutya hogy elfoglaljuk magunkat!!!
2012. jan. 10. 19:07
 19/33 A kérdező kommentje:
Ezek TÜNDÉRIEK!!
2012. jan. 10. 19:08
 20/33 anonim válasza:

Szüleimnek tacskójuk van, nekem egy jagd terrier pár.

A jagdok nagyon karakteres kutyusok, vadászkutyák, nekem ilyenek tetszenek, én a szőrével nem szeretek foglalkozni, e fajtánál nem is kell, hiszen rövid és fényes, fekete és cser színű egyébként.

Előnyös tulajdonságuk továbbá, h csak helyzet esetén jeleznek, nem ugatnak hobbiból, valamint mindenféle rágcsálót megfognak (sajna a macska sem kivétel).

Én szinte minden tulajdonságukat szeretem, kivéve azt, h önfejűek, némileg nehezebben nevelhetőek, mint pl. egy tacsi.

Remélem, neked is mielőbb lesz kutyád, nagy öröm, igazi társ, de közben felelősség is, ezt nyilván tudod.

2012. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!