Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális? Vagy csak az én...

Ez normális? Vagy csak az én kutyám ilyen? :D

Figyelt kérdés

Minden egyes etetésnél főleg a tápnál vagy a konzervnél egyesével eszi meg a falatokat.

Épp hogy bekapta azt az egy szem tápot elszalad vele.

:D És mire az utolsó szem táphoz ér az kb 1 óra.

És a kocka alakú konzerveknél is csak egyesével eszi meg a falatkákat. :D


2012. jan. 10. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok ilyen kutyát ismerek, ez normális dolog!
2012. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Evéskor ott állsz a közelében, vagy egyedül is csinálja?
2012. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális dolog és biztosan aranyos is ahogyan ezt végig eszi. Nekünk a foxink olyan,hogy reggel séta után eszik kefírrel egy kis műzlit és utána nasinak, egyenként megeszik pár darab száraz tápot. Az utolsót általában már csak azért viszi,hogy vigyázzon rá. Nagyon cuki, mindig jót derülünk rajta.Úgy látszik ez a kutyusoknál egy szertartás!
2012. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nálunk a konzervet rágás nélkül nyeli, a száraz tápból meg kivesz egy darabot, dobálja, kaparja ugrál vele majd megeszi.
2012. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Messziről , néha csak épp hogy ránézek :)
2012. jan. 10. 22:10
 6/10 Akiteki ***** válasza:

Az első kutyám is ezt csinálta. Egy évig. Aztán vettem még egy kutyát...

Na akkor már nem lehetett elmászkálni a kajától.:))

2012. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Enyém egyesével hordja a fekhelyére,és ott eszi meg!=D plussz kleptomániás,mindent begyűjt oda...xd uh sztem is tök normális.=)
2012. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém talán életében kétszer csinált olyat, hogy pár másodpercre otthagyta a tálját, de mire vissznézett, addigra el is vettem előle. Szóval rájött, hogy vagy eszik normálisan, vagy búcsút mondhat a kajájának! De a második kutya valóban motiváló lehet! :)
2012. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10 perc.

Aztán elteszed a maradékot.Megkapja másnap.

Az étel az étel,éhes pocakba való, nem játék.

Hacsak nincs baj a fogával, hacsak nem túl nagyok a szemek, 10 perc elég kell a vacsora elfogyasztására.

2012. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém sajna falja, az sem jó, ezért falásgátlós tálja van. De azt én sem hagynám, hogy játszon a kajával... Ha otthagyná elvenném tőle, és majd megkapja másnap, következő étkezésnél. Megtanulja, hogy az arra van, hogy megegye, nem játéknak. 1-2x csináltam meg ezt vele, azóta nincs gond.
2012. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!