Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok linkelni, valami jó...

Tudtok linkelni, valami jó netes leirást, ami alapján lehet tanitani a kutyám trükkökre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 22:47
1 2
 1/11 maoamom ***** válasza:
48%
101 Kutyatrükk a könyv címe, neten le lehet tölteni pdf formátumban. Oldalt nem tudok linkelni, mert nekem ipad-en van meg és azt máshonnan töltöttem. Nagyon jó trükkök vannak benne, az enyém már csomót tanult. :)
2012. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
youtube-on rákeresel, hogy "dog tricks", esetleg hozzáírod, hogy "teach", és ezer oktatóvideót kapsz, házit és profit egyaránt. Nekem sokat segített, jobb, ha látod, mintha csak olvasod :) Persze ha nem tudsz jól angolul, akkor olvasni sem árt mellé, hogy értsd, mit miért csinálnak, de azért a látványból is sokat lehet tanulni.
2012. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 maoamom ***** válasza:
24%
A könyv azért jobb mint a videó youtube-on, mert itt kategóriákra vannak bontva a trükkök, rengeteg kép van hozzá és van segédlet is hozzá, ha esetleg a kutya "rosszul" akarná csinálni a trükköt. Egészen az alap trükköktől a bonyolultig építi fel az egészet. Szerintem jobb mint a videó. Jobban átlátod, és könnyebben tudod majd tanítani a kutyád.
2012. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a gyors választ!:)

Ez a könyv milyen szerintetek?

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 10. 23:04
 5/11 A kérdező kommentje:

ma 22:52

Most nézem, hogy amit linkeltem az pont az amit mondtál, vagyis a 101 kutyatrükk, akkor ez jó lesz?:)

2012. jan. 10. 23:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, többnyire mi is ebből tanulunk :)
2012. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szuper. És sikerül?:)
2012. jan. 10. 23:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, remekül lehet használni, bár az enyém még kölyök, bonyolultakat nem nagyon csináltuk még. Legutóbb az integetést tanultuk meg :)
2012. jan. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 maoamom ***** válasza:
Örülök, hogy megtaláltad:) Mi pár naponta szoktunk új dolgokat tanulni, és egy nap csak egyet, mert elfárad, utána 2-3 napig azt gyakoroltatom vele a többivel együtt és utána mehet az újabb trükk. Az enyém is kölyök és mindent ebből a könyvből tanult! 5 hónapos és tud: ülni, feküdni, várni, pacsizni, integetni, forogni, pitizni, sántítani, "meghalni". :)
2012. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szuper. Az enyém már nem kölyök, lassan 3 éves, és Husky, szóval nem lesz könnyű dolgom.:D de nagyon okos, meg intelligens, szóval menni fog neki biztos. A pacsit már tudja, meg azt, hogy ülj valamennyire, meg a nem! parancsszót, helyedre, várj. kb ezeket tudja még, de szeretnék több dolgot, majd ebből a könyvből, remélem sikerül.:)
2012. jan. 11. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!