Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Viselkedési problémák megoldás...

Viselkedési problémák megoldásáért mennyit szoktak elkérni a kiképzők?

Figyelt kérdés
Vagy kutyaszpchológusok, vagy bárminek is hívják magukat :)

2012. jan. 12. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
2-5 ezer óránként. De igazából a gazdinak, azaz neked kell megtanulnod megoldani a problémát, szóval minden azon múlik, hogy te milyen gyorsan tanulsz. Ezért érdemesebb beírtakozni egy alap majd egy középfokú tanfolyamra.
2012. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem kutyaiskolai engedelmessére gondoltam, ezért nem is azt kérdeztem :)
2012. jan. 12. 17:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem azt írtam, hanem a háznál képzést. De tökmindegy, a lényeg ugyan az: előbb téged kell kiképezni, utána jöhet a kutya problémájának a megoldása. Csak kutyaiskolában olcsóbb a csoportos foglalkozás keretein belül, mintha kimegy az oktató házhoz és csak veled foglalkozik.
2012. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, kit képez, az ára érdekelt most konkrétan :))
2012. jan. 12. 20:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy általában 2-5 ezer között van. Attól is függ, hogy Pest vagy vidék és hogy milyen felkapott az illető. Értelemszerűen Pest általában drágább, és minél jobb szakember, annál inkább meg kell fizetni. Pontos összeget akkor fogsz tudni, ha megkérdezed azt akit ki szeretnél hívni.
2012. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt sejtettem, köszönöm :) Csak úgy nagyjából érdekel, hogy mire számítsak (Budapest egyébként).
2012. jan. 12. 22:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha Budapest, akkor őket ajánlanám:

[link]

2012. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 éve a kutyasuttogó 2500-öt kért óránként, 2 alkalommal járt nálunk, és utána már mindent tudtam önállóan csinálni.
2012. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És alkalmanként mennyit volt nálatok? :)
2012. ápr. 1. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első ha jól emlékszem 15, az ismétlés 10e. volt- itt már kevesebb időt kellett a képzésemre szánni:)
2012. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!