Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az inkontinencia a kellemetlen...

Az inkontinencia a kellemetlensegen kivul nagy problema?

Figyelt kérdés
Lehet belole komolyabb valami is,ha nincs kezelve?Mert kutyusom lassan egy eve ivartalanitva van es ugy nez ki egy kis ideje hogy lehet inkontinenciaja van,mert neha maga ala pisil,meg neha kicsit csepeg neki.Nem mindig,csak egyszer egyszer fordul elo.Ez a kellemetlensegen kivul ha nincs kezelve,lehet komolyabb,vagy nagyobb baj belole?Mert akkor viszem orvoshoz.

2012. jan. 12. 17:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Amit nem irtam,fiatal meg a kutyus.Nem tudom hany eves,mert az utcarol fogadtam be vemhesen es emiatt lett ivartalanitva,kis termetu leven nem elte volna tul a szulest,mert nagy kantol lett vemhes.Es valoszinu emiatt jelentkezett a vizelettartasi problema mellekhataskent,a mutet miatt.Az orvos szerint olyan ket es fel eves lehet.Nalam egy eve van.
2012. jan. 12. 17:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor maga alá pisil izgatott, örül, esetleg fél? Ez még nem feltétlenül inkontinencia, egy behódoló természetű kutya gyakran csinálja ezt ilyenkor.
2012. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat mikor orul akkor jon par csepp,vagy kisebb tocsa pisi,de elofordult hogy ejjel pisilt almaban maga ala,mert reggel pisis volt a parnaja.
2012. jan. 12. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiatal kutyáknál szinte soha nem fordul elő inkontinencia.

Mióta tapasztalod ezt? Ha nem olyan régóta, akkor lehet hogy valami húgyúti fertőzés, vagy más van a hátterében, én mindenképp megnézetném dokival.

2012. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!