Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan érdemes bullterriert...

Honnan érdemes bullterriert venni?

Figyelt kérdés
Nézegettem kennelek oldalait de ott nem találtam eladó kutyákat. Meg még az lenne hogy hol lehet OLCSÓN bullterriert venni?
2012. jan. 12. 18:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

[link]

Ő a jófogásos hirdető..:)

2012. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
jaaaj. a rebelsidenál megvan minden amit keresek. mindenkinek nagyon köszönöm az értelmes és használható válaszokat:)
2012. jan. 12. 18:51
 13/18 A kérdező kommentje:
akkor ez nem volt átvágás.:)
2012. jan. 12. 18:54
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát nem :)
2012. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem belinkelt kennelek közül az elsőt, az Independentet ne keresd meg!!!! A honlap alapján én is azt hittem, hogy jó kennel. De nagyon kemény sztorit hallottam róluk.
2012. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
szerencsém van mert azon nem is gondolkoztam:D:) most a jófogásos és a rebelsideos tenyésztőkön gondolkodom:) illetlen megkérdezni, hogy mi az a kemény sztori/k?
2012. jan. 12. 19:01
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Independentéket felejtsd el. Nem fejtegetem, miért, de én a lehető legmesszebbre elkerülném őket.
2012. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Blue 11 !


Belinkeltél egy kennel oldalt, és azt állítod hogy jófogásos hirdető. Akkor hol az a hirdetés? Mert akkor linkeld már be! köszi!

Amúgy áruld már el, hogy ha 2010-ben volt az utolsó alom a kennelben, mégis mit hirdetnek? Mert egy szó sincs róla, hogy az ő kiskutyáik azok az oldalon, amit belinkeltél.

Szerintem ha végig néztétek volna, hogy milyen kutyáik vannak fent, akkor lejön belőle hogy nem szorulnak rá, hogy jófogáson hirdessenek!



Tanács annak aki bullterriert akar, járjon minél több kiállításra, nézzen meg minél több kennelt, mert enélkül nem megy. Nekünk is így lett kutyánk, tenyésztőtől és nem szaporítótól!


www.bullterrier.lap.hu

2013. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!