Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajtát válasszam a...

Melyik fajtát válasszam a kettő közül?

Figyelt kérdés

Nagy a dilemmám. Két imádni való fajtáról lenne szó.

A Xoloitzcuintle ( mexikói meztelen kutya ) vagy pedig a Csivava.

A Xoloitzcuintle-t azért venném mivel egyedi fajta és nekem nagyon tettszik. Tudom hogy nem első kutyának való , és nem is az lenne. Előtte volt már 1 Közép Ázsia Juhászkutyám és egy Palota Pincsim. A Xoloitzcuintle-ból a mini verziót választanám. ( és ebből a fajtából van mini közép és nagy méret mielőtt valaki elkezd pattogni , ezt a fajtát nem szaporítják mivel nagyon ritka így 3 féle méret van belőle ) Nagyon megtetszett ez a kutyafajta , a jellemével és a kinézetével. Tündériek.

A Csivavákat is nagyon szeretem tudom hogy tömeg kutya , de nem hobbiból venném meg hanem kiállításokra mint az előző kutyáimat . Ivartalanítanám a kutyámat az biztos.

Nem tudom melyik legyen.


2012. jan. 12. 18:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem az emberek jobban megnéznek egy meztelen kutyát (ha teljesen meztelen, akkor gyönyörű, és persze ha folt nélküli fekete) mint egy csivavát amiből rögtön hármat is lát az ember. Minek nézzenek meg egy csivavát?? Megnézni a különleges szép kiállású, extra felépítésű kutyákat szokták. Nos, a csivava egyiknek se felel meg.
2012. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tényleg :)

Megpróbálok fel tenni róla egy képet.

Hát én Mini Xoloitzcuintle-t vettem.

Mivel panelban lakom a mini változat az előnyös :) A standard mind a 3 verziót elfogadja.

2012. jan. 16. 16:17
 13/18 anonim ***** válasza:
igen igen tudom,de a én a normálra gondoltam :)) Biztos nagyon szép :)
2012. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen , tényleg az. (:
2012. jan. 17. 18:13
 15/18 anonim ***** válasza:
Milyen színű?Kan szuka? Jaj bocsánat a sok kérdés miatt,de hát nagyon szeretem a fajtát :)
2012. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem kan , szuka. (: Sötét bronz színű . :)
2012. jan. 18. 18:24
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szép színe lehet :) Gratulálok hozzá! :)
2012. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm (: Ahogy lesz rá lehetőségem , teszek föl képet. :)
2012. jan. 20. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!