Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő jó lenne a...

Szerintetek ő jó lenne a feltételeimnek?

Figyelt kérdés

Mindenképp menhelyről szeretnék kutyát. Ő nagyon megtetszett.

Csak attól félek hogy nem lenne olyan energikus hogy tudjak vele túrázni meg futni.

Szerintetek más kutyát kéne választanom?

[link]


2012. jan. 13. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
Én biztos h őt hoznám el a helyedben, gyönyörű, fiatalnak is néz ki, látszik h energikus, és őt nem fogadná más örökbe, és biztos öülne egy haláleset után egy új gazdinak :)
2012. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

Én már válaszoltam, csak még hozzátenném, hogy iszonyú jót tennél vele, mert 1-2 évesnél idősebb kutyákat már sajnos nem nagyon vállalnak be az emberek.

Mindenki "cuki babakutyát" akar...

Szóval sajnos igen csekélyek az esélyei a boldog életre, pláne ilyen luxusra, hogy túrázni járnátok!

(mármint luxusnak élné meg szegénykém nyilván, ha a leírtak alapján ilyen nem sűrűn történt vele eddig...)


És ha szóba jöhet olyan, hogy egy másik kutyust is magadhoz vegyél, az meg már maga a mennyország!:)

Én azt tapasztaltam, hogy a fiatalabb kutyák mellett az idősebbek is szinte szó szerint megfiatalodnak.

Visszatér az életkedvük, játékosabbak lesznek stb...



majd megírhatnád, hogy döntöttél!:)

2012. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon szép tőled, hogy egy öreg kutya életét szeretnéd megmenteni, bár kérdéses, mennyire bírná az iramot, hogy volt -e valaha sétáltatva életében... De ha mégsem őt választod, és szereted a farkas jellegű kutyákat, van egy törzskönyvezett, gyönyörű, energikus mudi szuka, pont ma írta ezt a tenyésztője (de először egy kép):

[link]

3 éves, nagyon élénk szuka, az alapengedelmességet tudja, jó mudihoz mérten imád tanulni, nagyon meg szeretne felelni. Sajnos muszáj minél hamarabb jó gazdit találni neki, itthon stresszes, ideges. Én sajnos neki nem tudom megadni, amitől igazán boldog lehetne :(

Galériája:

[link]

2012. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!