Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap viszem először kozmetik...

Maoamom kérdése:

Holnap viszem először kozmetikába a kutyám, ott merjem hagyni?

Figyelt kérdés
Amikor eddig egyedülhagytam valaki idegennel, mindig nyugtalankodott. Bírni fogja a kozmetikát? :) Vagy ottmaradjak vele?
2012. jan. 13. 21:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Első kozminál a legtöbb kutya eljátssza a gazdi előtt a hiszti minden fajtáját. Sokkal többet megengednek maguknak. Persze,van eb, amelyik kisangyal. De nem ez a jellemző.


Tudomásul kell venni, a kozmetikusok sem egyformák. Van, aki engedi, hogy maradjon a gazda, van, aki nem. ha nem tetszik a felállás, el lehet menni másik kozmetikushoz.

2012. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Soha nem hagynám ott, főleg nem vadidegen helyen. Elég sokat végigjártunk a kutyámmal, mire megtaláltuk az "igazit"

Azt gondolom, hogy aki tényleg tud bánni a kutyával, annak nem jelent gondot, ha én is ott üldögélek a széken.

Akihez járunk, ő mindig odahúz egy széket az asztal mellé, hogy leülhessek, néha megsimogatom a kutyámat, ha esetleg segíteni kell, még azt is tudok. Nem kell rá nyakörvet tenni, mert nyugodtan végigüli azt a másfél órát.

2012. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha a későbbiekben ott akarod hagyni, akkor először se tegyél kivételt. Ha élete során minden alkalommal ott tudsz állni a kozmetikus mellett, akkor maradhatsz, de ha hisztire hajlamos a kutyád, és felmerül benned, hogy néha egyedül kell maradnia, akkor jobb, ha már az elején elkezded a szoktatást.
2012. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Akiteki ***** válasza:

Én meg segíteni szoktam a kozmetikusnak. Egyébként is kell figyelni néha, mert jártam már úgy hogy puszta lelkesedésből a kozmetikus kifésülte az összes szőrt a kutyám farkából. Egyébként is mi a fenét csináljak addig? Mászkáljak fel-alá az utcán? Akkor már inkább hasznossá teszem magam.

Mikor a tibetimet először vittem lenyírni, a kozmetikus nem győzte dicsérni, hogy milyen ügyesen viselkedett. Szóltam neki és felemelte e lábát, végig állt, nem cirkuszolt. Ha egyedül hagytam volna, biztosan nem lett volna ilyen.

2012. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kriszti ti hova jártok ha megkérdezhetem? Mi a Hernád utcába megyünk. Szerintem ott fogok maradni, lehet én is tudok segíteni a kozmetikusnak.
2012. jan. 13. 23:23
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy tibet terrierem. Mindig ott maradtam míg csinálta a frizkóját a csaj. 4 órán keresztül. :)

Azt az időt rá akartam szánni és kész. A gyerekem se hagynám a fodrásznál, orvosnál stb. A kutya pedig kicsit olyan mint egy gyerek. :D

Legalábbis nekem.

2012. jan. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nekem is olyan! Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
2012. jan. 14. 00:40
 18/18 anonim ***** válasza:
Én ott maradtam vele végig. alapból nem hisztis a kutya,de így végig nyugodt maradt.:) meg mondtam a kozmetikusnak hogy mit hogy szeretnék.
2013. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!