Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném elvitetni a kutyámat...

Szeretném elvitetni a kutyámat de 8000ft-ért viszi el a sintér de én annyit nem tudok neki adni Tud e valaki aki olcsóban elviszi?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, egy menhelyre , ha beadod, még életben is marad...
2012. jan. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A menhelyen is kell 4-5.000.- Ft-ot fizetni,de csak akkor veszik be,ha van helyük.
2012. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudod inkább meghirdetni, és elajándékozni?
2012. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért akarod elvitetni? tedd ki közösségi oldalakra, hirdetős oldalakra és keress neki gazdát!
2012. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És miért is akarod elvitetni? És kivel?
2012. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mondjuk nem tudnád valakinek elajándékozni? Az ilyen embereket én nem értem. A menhelyen is el fogják altatni ugyanúgy, ha nem találnak neki gazdát. Odaadod valakinek , aki örülne is neki, és gondját viselné. Nem jobb megoldás? A menhelyen meg nem jut szegény friss levegőhöz sem, meg van neki egy olyan ketrece amiben éppen megfordulni is alig tud. Ezt akarod?
2012. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!