Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen lesz a kutyám ha...

Milyen lesz a kutyám ha kiherélik?

Figyelt kérdés
Mindig rámegy a lánykutyákra... A szüleim azt mondják hogy ki kell herélni de szerintem nem... Milyen lesz?? Nem lesz mulya? Ugyanolyan marad mint régen?? :(
2012. jan. 14. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hogy érted hogy mulya? ugyanolyan játékos lesz mint eddig, csak nem fog minden hova jelöli és rátámadni más kutyákra, nem lesz agressziv.
2012. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Sérült és beteg lesz.

Nincs megnevelve az a kutya amelyik előbb engedelmeskedik az ösztöneinek mint a gazdájának, és az ilyen gondok tömkelegét egy csonkolással nem lehet megoldani.

Kutyaiskola (nektek sem árt).

2012. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy nagyobb lesz!
2012. jan. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

ma 09:00


"Utolsó! Vannak férfiak akik a farkuk után mennek, holott kapcsolatban élnek, ráadásul egy embernek van erkölcsi értékrendje is. Az ilyen férfiak sincsenek megnevelve? Remélem érted a hasonlatot!"


Nem. Ez valami eunuch reklám?

Mindenkinek saját erkölcsi döntése kivel, hogy és mikor csalja meg a párját. És hát ne tagadjuk a nők vezetnek! (Hogy többek közt kikel? Szingli pasikkal.)

2012. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy hormonzavaros lesz.
2012. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám három éve van kiherélve. Sokkal jobban kezelhetö, mert addig harciasabb volt. Most is támad ha kell , csak most halgat rám ,ha tüzelnek a szukáim ,igy is megugorja öket csak nem lesz felesleges kiskutyák. Én csak ajánlani tudom.
2012. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, mi ez a sok baromság itt?

1. Valószínűleg a kutyátok neveletlen, az ha a jelenlétetekben rámegy a lánykutyákra legalábbis ezt mutatja.

2. Az ivartalanítás akkor segítene ezen a problémán, ha csak tüzelő kutyára menne rá, de a hágás jellemzően sokkal inkább dominancia kérdés, mint szexuális, tehát független attó, hogy ivaros-e a kutya. Szuka kutya is meghág kant, vagy másik szukát, így fejezi ki, hogy felette áll.

3. Az ivartalanítástól nem lesz mulya a kutya, az esetek többségében az egyinésége annyit változik, hogy csökken a szexuális dominancia - tehát más kanok kevésbé fogják bekóstolni, és neki sem lesz olyan fontos hogy összemérje magát más kanokkal. De még ez sem biztos (nálunk nem jött be, semmit nem változott a kutyám).

4. Én úgy gondolom, hogy felelős gazda ivartalaníttat, ez egyértelműen érdeke a kutyának, a kutyáknak és az embernek. Szerintem semmi értelme minden évben kétszer hetekig hagyni szenvedni egy kant, aki sosem fedezhet. Az ivartalanítással kizárod a hererák, prosztata rák lehetőségét is. És LEHET, hogy megoldja a szukákra mászást, de egyáltalán nem biztos.

2012. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az utolsónak!A kutyánk nagyon nevelt járt kutyaiskolába. És mindenkinek!! Nem agresszív!!Sőt... Konviktuskerülő!
2012. jan. 14. 11:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ivartalanítás nem fogja megváltoztatni a személyiségét, még mindig ugyanaz a kutya lesz akit addig szerettél. Játékossága, aktivitása megmarad. Azért mondja néhágy "okos", hogy mulya vagy kevésbé aktív lesz, mert lehetséges, hogy hízékonyabb lesz és egy kövér kutya nem is annyira aktív. Csak oda kell figyelni egy kicsit az etetésére.


Egyébként pedig érdemes ivartalanítani, sok daganatos megbetegedést meg lehet ezzel előzni, ráadásul őt sem fogják zaklatni a hormonok.

2012. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. jan. 14. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!