Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba milyen kutyát ajánlaná...

Lakásba milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ne legyen bulldog meg ilyesmi.


Köszönöm 13/L


2012. jan. 14. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyit tudnál vele foglalkozni?Mennyit sétáltatnád?A szüleid mennyit szánnának a vételárra?
2012. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
veszti
2012. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ attól is, hogy mennyit tudsz vele foglalkozni. Napi hány órát sétálhatna? Első kutya lenne? Rövid, vagy hosszú szőrű? Mindenesetre, mivel nem tudsz egyedül dönteni, feltehetően még nem volt kutyád. Felsorolok néhány fajtát, amik első kutyának, és lakásba valók.


Bichon Havanese/Bolognese: [link]


Cavalier King Charles Spániel: [link]


Tibeti Spániel: [link]


Kínai Kopaszkutya: [link]

(Ha esetleg nem tetszenek a csupasz kutyák, választhatsz szőröset is, szerintem nagyon aranyosak.)


Coton deTuléar: [link]

2012. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A GOLDI JÓ?
2012. jan. 14. 12:05
 5/10 anonim ***** válasza:
MI LENNE HA VÁLASZOLNÁL ARRA MIT KETTEN KÉRDEZTÜNK ÉS MEGTUDNÁNK MONDANI!
2012. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tacskó,angol cocker spániel,westie,bichone havanese,bolognese,bichon frise,shit-zu
2012. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

A többiek kérdésére tényleg jó lenne ha válaszolnál, hogy mégis milyen habitusú kutya illene a tudásodhoz, tapasztalatodhoz, lehetőségeidhez, DE lakásba én csak olyan fajtát vennék,aminek nem hullik a szőre...tehát vmi drót- és vagy szálkásszőrűeben gondolkodnék.


Aki azt mondta a rövidszörű kutya lakásba való,mert könnyebb a szőrével azt agyon kellett volna verni. Náluk még a hosszúszőrűek is jobbak, könnyebb takarítani.

2012. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:
Ilyen hozzáálláshoz max. plüsskutya. Esetleg gumicsirke.
2012. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zsanett008 ***** válasza:
56%
Érdekes, hogy a Német Törpe Pincsert senki felsorolásába nem láttam. Pedig szerintem az egyik legokosabb,nyugodtabb kutya. Én velük foglalkozom és sok kutyus panelba ment és csak pozitív visszajelzéseket kaptam. Illetve nekem is pincser a szobakutyám. Van más kistestű kutyusom is, de én őt ajánlanám.
2012. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mekkora a lakás? Ha nagy, akkor nyugodtan lehet valami normális méretűt is, nem kell feltétlenül ilyen ideggyenge görcsöket erőlteti.

Ok, nem kell egyből Rottweiler, de ez a "jaj, lakás? akkor legyen weszti" hülyeségtől kiver a víz.

Szerintem a nyerő egy lakásbarát keverék lenne, ami nem nő ugyan hatalmasra, de nem téveszthető össze a macskával vagy a csótánnyal...

2012. jan. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!