Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BICHON HAVANESE kutyát lehet...

BICHON HAVANESE kutyát lehet kinti-benti kutyaként tartani?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném h amikor nem vagyok otthon kiengedem a kertbe ez olyan 6-7 óra hosszú és amikor itthon vagyok pedig bent van a lakásban! (Igazából BICHON HAVANESE és NÉMET TÖRPE PINCSER keverék!
2012. jan. 15. 11:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem nem nem és nem...A Havanese kifejezetten SZOBAKUTYA..

Meg kell tanítani, hogy nem ő a falkavezér, és akkor nem fog kárt tenni a dolgokban, és nem fog idegességében odapiszkítani akárhova is.Ha kölyök, pelust addig lehet neki venni, és balesetek se lesznek. Persze lehet kint a kutyus, de szerintem egyedül a kertben hagyni nem a legjobb neki:S

2012. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Elkell döntened,hogy kint szeretnéd tartani vagy bent a kutyát.Persze a havanese benti kutya! Ha mégis kint szeretnéd tartani akkor azt ajánlom,hogy ilyen fagyokban ruhát kell adni rá!
2012. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!