Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Információ kellene erről a...

Információ kellene erről a kiskutya tenyésztőről. Csalás áldozata lettünk?

Figyelt kérdés
Törpe német spiccet hirdetett 20 ezer forintos áron, 2011 szilvesztere előtt 1 nappal átvettük a kiskutyát tőle személyesen a Köki parkolóban, Budapesten. Elmondása szerint "törpe német spicc", viszont mi első kiskutyánk révén nem figyeltük az akkor 8hetes kutya külső jegyeit eléggé. Lekonyuló fül, nem dús szőrzet. A tenyésztő elmondása szerint majd megnő, ilyen pici korában még nem nő neki annyira. A hirdetéseibe feltett képeket más hirdetésekből lopta mint utólag kiderült, és úgy árulta a kiskutyát. Szinében, és méretében akkor még hasonlított a hirdetésben lévő képekre, viszont most hogy 2-3 hete nálunk van, kiderült ez a kutya nem törpe német spicc, ahogy nő egyre jobban nem hasonlít a spiccekre. A tenyésztő nekem a telefonba azt mondta, a Köki terminállal szembeni 10 emeletes ház valamelyikében lakik, illetve a keresztneve Tamás (ha ez igaz)! Telefont nem veszi fel, nem érem el sehogyan. Aki tud valami információt kérem irjon privátot vagy ide is írhat, mert így 1 keverék kutya nem 20 ezer forintot ér, hanem kb 0-5ezer forintot. Nem a pénz miatt idegeskedek, hanem hogy átvágott csúnyán és nem elérhető.
2012. jan. 15. 12:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A telefonszámát és az e-mail címét tedd közzé fórumon, hirdetési oldalakon (kiskutya.hu,expressz stb..) hívd fel az emberek figyelmét arra, hogy csaló! Én mindig leellenőrzöm az e-mail címeket és mit ne mondjak... volt, hogy kiderültek érdekes dolgok az illetőről.. Jelentsd be az apehnál , hogy itt meg itt árul ez a telszáma. Ők akár megbeszélhetnek vele egy talit és bumm! Az állatvédőknek is lehet szólni szerintem
2012. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Szia! Én sejtem,hogy kik azok! Azt nem írtad,hogy nézet ki az illető/ők! Ha egyre gondolunk akkor tudok segíteni! Ez nem vicc mert épp össze akarom szedni azokat akiket keményen becsapott!
2012. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia, azóta mi a helyzet?
2014. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!