Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát választanátok a...

Milyen kutyát választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés
családi házban élünk de kertünk csak szomszédokkal közös van ezért nem tudjuk kiont tartani a kutyát 1.kutyás lenne okos legyen jól kijöjjön cicákkal kutyákkal méret az mindegy soroljatok fel léci ilyen kuytákat ami ennek megfelel és neketek milyen kutyátok van és h hívják?
2009. máj. 26. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk nincs kutyánk, de ha a kertbe nem engednéd ki, csak néha, akkor szerintem Bichon Havanese, Yorkshirre terrier, Tacskó, Beagle vagy Shi-Tzu.
2009. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Szerintem ezek a kutyuk jók lennének: Bichon Havanese, Yorkshirre terrier, Shi-Tzu, palotapincsi, törpe spicc.

Nekem van 2 pincsim (fehér a kan, barna a szuka ). A kan neve Buksi a szuka neve Suzie!=)

2009. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Golden Retriver,mert az tipikus családi kutya. De örökbe fogadhatsz egy menhelyi kutyát,nagyon hálásak a sok szeretetért és törődésért,és sok szeretet adnak.
2009. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Ajánlanám a westie-t,nekünk nagy kutyánk van egy amerikai bulldog neve: Lexi,meg van egy kisebb az keverék neve: Szemi!
2009. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Menhelyről egy kisebb testű keverék kutyát. Mindenképp felnőtt kutyát, vele könyebb lenne megtanulni a kutyázás rejtelmeit, mint egy kölyökkel, akit magát is tanítani kell sokat. Egy menhelyen az önkéntesek tudnak segíteni és személyre szabottan az adott tartási körülmények közé javasolni kutyákat.
2009. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, hogy ezeket a válaszokat miért kell lepontozni.

Mindneki értelmes és szerintem jó választ adott.

Azok közül válassz, amik fel vannak sorolva kivéve a Golden Retriver. Az a kutya nem éppen lakásba/szobába való. Ez a fajta szereti a mozgást, a szabad mozgást.

2009. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen valami kistermetűt. Westie, nekem ő nagy kedvencem. Aranyos, jófej, van külön személyisége, önálló, de mégis barátságos és szeretetreméltó. Én egy Sussex spániel mellett nőttem föl, és életem legszebb évei voltak. Ezek a kutyák nyugodtak, végtelenül barátságosak, lakásban nagyon jól tarthatóak, kutyákkal-cicákkal barátságos. Én ezt ajánlom maximálisan.

Basset Hound. Egy kicsit önállóbb kutya, megvan mindenről a saját véleménye, de türelmes, és nyugodt. Húgoméknak ilyen van, a két - és négyéves gyerekek nap mint nap rajta ugrálnak, és az, mint egy lábtörlő, tűri, és még örül is neki, pedig fiatal, csak két éves.


Tacskók. Én konkrétan a hosszú szőrű változatot szeretem jobban, dehát ízlések és pofonok. Lakásban nyugodtak, társaságkedvelőek. Végtelenül kíváncsiak, jópofák, van saját kis személyiségük.


Ausztrál selyemszőrű terrier. Éber, aktív és nagyon-nagyon játékos. Kiválóan tartható bent, selymes bundáját naponta kell fésülni. Nagyon szép kutyus, hasonló, mint a Yorkshire terrier.


Bichon frisé. Kifejezetten alkalmas első kutyásoknak, kedves, nyugodt, jópofa. Szőrét naponta ápolni kell. Szereti a társaságot, imád játszani. Szerintem remek családi kutya lenne.


Cavalier King Chamrles spániel. Vidám, játékos fajta, elkötelezett és odaadóan szereti a csládot. Alkalmas első-kutyás gazdiknak. Türelmes, okos.


Mopsz. Független, néha makacs, emellett erős és határozott kutya. Kedves, hűgéges, játékos társ. Éber, szereti a társaságot.


Boston terrier. Egyáltalán nem terrierre jellemző módon inkább az emberekkel tölti idejét. Érzékeny, megfontolt, barátságos, szeretetre méltó. Mozgásigényét tekintve a napi sétán kívül nincs szüksége sok mozgásra.


Hirtelen ezekre gondoltam. Bármelyiket választod, nagyszerű társak leszek egy életen át.Mindenképpen jól jársz bármelyikkel, hiszen ezek mind családi kutyák. Jómagam egy Luca nevű labradorral, és egy Káosz nevű Border Collie-val osztom a házat, mindenkettő gyönyörű, okos, kiképzett. Több vizsgát letettünk vele már. Sok sikert a választáshoz!

2009. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

a yorkiet direkt hagytad ki (utólsó válaszadónak)

köszi szépen a válaszokat

minek kell a lepontozás

?????????????????????

2009. máj. 26. 20:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, direkt hagytam ki. Annyian írták már előttem, hogy úgy gondoltam, fölösleges. Mostanában igazán kedvelt lett ez a fajta, úgyhogy annyi emberrel beszélhetsz, amyennyivel akarsz ezügyben. Többnyire a különlegesebb, nem olyan általános fajtákat írtam le. Másrészről azért nem írtam a yorkit, mert nem szeretem, de ez már az én véleményem.
2009. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké köszi
2009. máj. 27. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!