Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet a kutyám narancsot,...

Ehet a kutyám narancsot, mandrint néha?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a narancsban nincs olyan anyag ami káros lenne a kutyák szervezetére, de ebben nem vagyok biztos. Eddig két narancsot kapott összesen a kutyusom, ugye baja nem lehetett tőle?


Ha igazam van és nem káros neki a narancs, akkor néha kaphat ugye? Mondjuk havonta egyet.


2012. jan. 16. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
akár mindennap kaphat, se káros, se hasznos nincs benne.
2012. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nincs benne semmi gáz,főleg ha nem egy kilót adsz neki.Nem akarok nagyon reklámozni,mert azt nem tudom,itt mennyire szankcionálják ezen az oldalon,de pl.az Acana márkájú minőségi kutyatápgyártó cég kifejezetten tesz is bele gyümölcsöt,és ők minőségi kutyatáp-gyártó cégnek titulálják magukat.Szóval szerintem adhatsz neki egy kicsivel gyakrabban is,mint amennyire gyakran teszed,csak ne egy kilót egyen meg belőle a kedvenc.Milyen fajta kutyus amúgy?
2012. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami gyümölcsöt hajlandó megenni, azt nyugodtan adhatsz neki. Nekem a málnát legelte a kutyám.
2012. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is mandarin fanatikus :) Én nem eszem sűrűn, de ha én eszem, mindig jut neki is. Csak egy kis C-vitamin, jót tesz az.
2012. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!