Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről elhozott kutyát...

Menhelyről elhozott kutyát lehet kinti-benti kutyaként tartani?

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogy 6-7 órát kint legyen és utána amikor otthon vagyok bent. Nem lenne túl aktív a benti léthez? A menhelyi kutyák könnyen nevelhetőek?Légyszi segítsetek! Előre is köszi a válaszokat!
2012. jan. 16. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kinti, vagy benti, mert aztán rövidúton megbetegszik, mint ahogy te is, ha pólóban rohangálsz ki be télen - a kutya nem tud mégegy bundát felvenni.
2012. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már volt tapasztalatom kinti-bentivel és neki semmi baja nem lett csak ő fajtatiszta volt de most menhelyit szeretnék :)
2012. jan. 16. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is kinti-benti. A menhelyen mond el mit szeretnél, és biztosan segítenek a választásban.
2012. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen és te is menhelyről hoztad?
2012. jan. 16. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A menhelyi kutya is olyan, mint a többi. Köztük is vannak aktívabbak, és kevésbé aktívak. Taníthatóak, és kicsit butuskák. Nekem az ideigleneseim utcakutyák voltak, mégis azonnal rájöttek mire való az ágy, és szobatiszták voltak első naptól fogva.
2012. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a menhelyről hoztam a kutyámat és a fél napot benn, a másik fél napot pedig kinn tölti, és nem betegszik meg.
2012. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek is kint-bentiek,amikor kedvük van bent alszanak,amikor nincs akkor kint és még semmi bajuk nem lett. Mindig kint vannak amikor én suliba vagyok, amikor hazajövök akkor bent. Nyugodtan lehet egy menhelyes kutya is kinti-benti,mert az én egyik kutyám is menhelyes :) semmi akadálya :D
2012. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, utolsó nekem is pont így lenne :)
2012. jan. 16. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmi különbség a menhelyi és a fajtatiszta között. Sőt a menhelyen is rengeteg fajtatiszta kutya van.

Menj el egy menhelyre, vagy keress fel egy alapítványt, mond el milyen körülmények közé keresel kutyát és ők majd ráböknek a tökéletesre.

2012. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. jan. 16. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!