Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El akarja venni apa a kutyám!...

El akarja venni apa a kutyám! Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves kutyám,aki még mindig nem szobatiszta.

amig kicsi volt és nem kapta meg az oltásait,és nem vihettem ki,pelus volt a földön,mindig oda ment..aztán kivihettem,és el is végezte mindig a dolgait,megdicsértem..a pelusra nem pisilt többet,felszedtem.

de most bepisil..a szobámba,mindig ugyan arra a helyre.akárhogy is feltörlöm,felmosom,van szaga,elég kellemetlen..aput nagyon angyon zavarja,ő rettentő tisztaságmániás,aztmondja már után hazajönni a munkából,mert belép és megcsapja a pisiszag..és oda akarja adni valakinek a kutyát..

meg,nem szereti ha kiengedem a szobámból,mert kint is van hogy bepisil,readásul elég észrevehetetlenül,mert mindig sarokba,vvagy 'eldugott helyre',és a csempénk is tök sötét,nehéz észrevenni,csak a szagot lehet érezni.

egyszerűen nem tudom mit csináljak,a kutyám a mindenem.

jöhetnek ötletek arra is hogy hogyan tanítsam szobatisztaságra,de leginkább arra várnék valami ötletet,hogy mit mondjak apunak,hogyan győzzem meg hogy megtarthassam,és hogy a szagot valamivel semlegesíthetem?

előre is köszi a válaszokat:((((((


2012. jan. 17. 07:40
1 2
 1/20 anonim válasza:
7%
Hát, talán egy szabadelvű pap elvállalja dolgot...
2012. jan. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Catz ***** válasza:
100%

Hogyha eddig sztiszta volt, lehet hogy felfázott, vagy egyéb eü. problémája van, vidd el orvoshoz.

Vagy csak egyszerűen kifejezi a dominanciáját, ezért jelölget.

[link]

Ezt olvasd el és tartsátok mindahányan vagytok be!!


Apukádnak meg mondd meg, hogy várja meg, míg kiderül mi a baja a kutyának. Én azt hallottam, hogy a domestos és hypo nem jók, mert meghagyja a szagot valamennyire. Próbálkozz természetes összetételű fertőtlenítőszerekkel. Kérdezz rá a drogériákban.

2012. jan. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%

Milyen kutya?

Akármilyen is, jobban érzik ám magukat ha kint lehetnek az udvaron és azt csinálnak, amit akarnak.

Ha mindig odapisil egy helyre, tegyél oda rongyot, vagy almot és cserélgesd többször egy nap :)

2012. jan. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%

Vagy talán még az lehet, hogy új kutya szagát érzi és azért jelöli a területét.

A szomszédom kutyája is nagyon rendes, a kert végében végzi a dolgát :)

de új szomszédok jöttek 3 hatalmas kutyával és azóta pont a kapuban végzi el :/

2012. jan. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

nem akartam leirni hogy milyen kutya,mert egyből leszólnak..

yorki,ugyhogy nem lehet kint tartani.

dokinál már voltunk,egészzégügyi problémája nincs..:/

nemtudom mit tegyek..

vasárnap közölte apu hogy ő keres neki új gazdát mert nembírja,annyira kiborultam,egyfolytába sírok kb azóta,tegnap a suliba is,és annyira kiidegeltem magam ezen hogy görcsbe van a gyomrom,tegnap hazaküldtek a suliból,mert hánytam..és biztos hogy ez emiatt van,hogy kiborultam,képes vagyok megbetegíteni magam 'lelki ügyek' miatt.(pl:10 éves voltam,apa közölte hogy elkell mennnie 3 napra továbbképzésre,és nagyon ragaszkodtam hozzá,nem birtam ha elmegy..egy héttel az indulása elött közölte,mire elment 38 fokos lázam lett.mondjátok hogy hülye vagyok,de tényleg,nagyon le tudom húzni magam..)

én belehalok ha elveszi tőlem:(

2012. jan. 17. 08:03
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ecet elveszi a pisiszagot. Ha kan, akkor ivartalanítsátok, az idővel csökkenti a jelölgetési vágyat. Leszidod, ha észreveszed. Mást nem nagyon tudsz csinálni, szurkolok Neked!
2012. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szegénykém :(((( drukkolok Neked!
2012. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem jelöl véletlenül? Ivartalanítás segíthet.
2012. jan. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Milyen sűrűn viszed ki?
2012. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Az egy dolgo, hogy yorki, de milyen nemű? Kan?
2012. jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!