Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pittbull vs Kaukázusi Juhász?

Pittbull vs Kaukázusi Juhász?

Figyelt kérdés
kutya,kaukázusi,pittbull
2012. jan. 17. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
nemegészen értem:D
2012. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem? Mi van?
2012. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
ha arra vagy kíváncsi melyik győzne, akkor a kau. Amúgy meg ha arra melyiket válaszd, akkor nem egy kategória. Egyik kics másik nagy. Szőrlos rövidszőrű, terrier, pásztor őrző kutya. Mindkettő okos, szép, bár talán a kau nehezebb eset. Azt rendesen kell ápolni a szőre miatt, többet eszik, talán kevésbé emberközpontú. Mindkettő sok foglalkozást igényel, mondjuk a pit több mozgást. Ha házőrzés kau, ha személyvédelem akkor inkább a kiképzet pit. De elhiheted ha kauval látnak akkor sem megy oda senki hogy felrúgjon. Nehéz döntés lenne ha én választanák, mert mindkettőt szeretem. De inkább mégis a kau nyerne.
2012. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem arra gondol hogy neki melyik lenne a jobb!!!

A Kaukázusi juhász

2012. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 compactegon ***** válasza:
és ezt mire alapozod, hogy jobb lenne neki? nem ismerjük a körülményeket. házat őrizni kaukázusi, sportra és családi kutyának inkább a pit.
2012. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dizus ***** válasza:
90%
Ahogy nézem egyik kutya nevét sem sikerült helyesen leírni!
2012. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem is az a baj h nem sikerült leirni,hanem h nem mondott rola semmit. És igen ne ajánlgassnk ugy kutyát h semmt nem tududnk,nem az én izlésemnek megfelelő kutyát kell ajánlani másnak,hanem személyre szabottan ami neki jo.Mindkettő más kutya,hozzám a pit közelebb áll mint a kaukázusi.És kiráz a hideg a kaukázusi gazdáktol akik semmi mást nem tesznek egész nap csak verik magukat a kutyájukra. :) meg lepontoznak vkit ha nem tetszik a kutyájuk(vagy a fajta) Jha és a kedvencem,az én kaukázusmmm keresztbe lenyeli a te pitedet,és dobbermannn vacsizik meg rotit ebédel.Szánalmatos.
2012. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha most arra gondolsz, hogy ha összeeresztenéd a kettőt, akkor melyik győzne, akkor fordulj pszihiáterhez. Ha meg az, hogy melyiket tart, akkor is.
2012. jan. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!