Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff + kaukázusi? Vélemények?

Amstaff + kaukázusi? Vélemények?

Figyelt kérdés
2 amstaffom van.(szuka,kan) Nem tenyésztési céllal.Gondolkodunk párommal egy kaukázusi keverék kölyök befogadásán menhelyről.Véleményeket kérnék,hogy a staff+kaukázusi párosításból milyen problémák származhatnak? Még a staffok sem felnőttek,a kan 5 hónapos a szuka meg 4. Amstaffjaim már voltak,velük nincs semmi baj,de a kaukázusiról nem sokat tudok,de annyira megesett rajta a szívem,hogy nagyon be szeretném fogadni,de persze csak akkor,ha emiatt nem lesz káosz a kutyák között.:) Köszönöm a válaszokat:)
2012. jan. 9. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nem lenne velük, főleg, hogy mind kölyök. Jól kijönnének. Problémát esetleg nektek okozhatna az a fejetlenség, amit 3éretlen kutya tud produkálni :).

Ha van rá időtök és energiátok, akkor nyugodt szívvel ajánlanám.

2012. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Szintén nyugott szívvel ajánlom... Nálunk az Amstaff felnőtt korában is a kaukázusi játszótársát szereti a legjobban.... Sok sikert!
2012. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) gondolkodunk erősen,de várok még hozzászólást:)
2012. jan. 9. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak rajtatok múlik. Ha elég határozottak vagytok ahhoz, hogy három domináns kutyát kézben tartsatok, akkor jó kombináció, ha nem, akkor nyilván nem. A kau mondjuk lehet, hogy nehezebb eset lesz, mint a két staff együttvéve, erre készüljetek fel. Meg hát ivaros kutyákat nem feltétlenül biztonságos együtt tartani, kanokat majdnem lehetetlen, szukák meg tüzeléskor eshetnek egymásnak, olyankor kissé felfokozottabb idegállapotban vannak.
2012. jan. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a kutyák nevelésével (eddig) nem volt bajom.kisebb problémák voltak,makacskodás,ilyenek,de sikerült eddig mindent megoldanom.nem vagyok kezdő se,volt már staffom,nem is egy,viszont a kauról nem sokat tudok.olvasgattam utána,de inkább megkérdeztem itt is,"valós" tapasztalatokat kérve.:) Természetesen ivartalanítási kötelezettséggel lehet elhozni a menhelyről,illetve az otthon lévő kutyákat is ivartalanítani fogjuk,mert ugye nem tenyésztési célra vannak nálunk,mint már említettem:)
2012. jan. 10. 00:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nézd, a legrosszabb, ami történhet (feltéve, hogy felelőségteljesen gondolkodsz, nekem eddig ez jött le, de sose tudni :D), hogy szakemberhez kell fordulnod segítségért. Az ugye pénz, meg vidéken néha nehéz találni a közelben. De ha ezt bevállalod, akkor nyugodtan ess neki :)
2012. jan. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. jan. 10. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!