Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani külföldön...

Tudnátok ajánlani külföldön olyan helyet nyaralásra, ahova lehet vinni 3 kutyát?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudom, hogy még messze a nyár, de tervezgetjük a nyaralást, és idén külföldre szeretnénk menni, három kistestű kutyussal, akik teljesen szocializált szófogadó kutyák. Személyes tapasztalatoknak is nagyon örülnék. Főleg tengerhez szeretnénk menni, Olaszország, vagy Horvátország. Olyan hely lenne jó, ahol nem kell sokat fizetni a kutyusokra, esetleg olyan lehet e ahol nem kell fizetni külön utánuk is? Köszönöm a válaszokat előre is!
2012. jan. 17. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ezt már multkor is írtad.Csá
2012. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem hagyjátok valakire itthon őket? Vagy kutyapanzió vagy ilyesmi. 1 kutya még talán lehet találni de 3at biztosan nem fogtok.
2012. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hagyjátok már! nem azt kérdezte, hogy hova adhatná kutyáit addig amíg elmegy külföldre hanem hová vihetné magukkal -.-

a kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, nem voltam még ilyen cipőben :S

2012. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Horvátország, Vrsar, Petalon kemping. Vannak szép szobáik is, nem csak sátrazós hely, félpanzió.

Mellette van egy naturista kemping, egyszer véletlenül átsétáltunk, na ott még kutyazuhanyzó is van XD Csak ne lepődjetek meg túlságosan az embereken. :D

Egyébként a Petalon 10 perc parti sétára van a várostót, szuper hely kutyás nyaraláshoz szerintem.

2012. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, most nézem, már nem Petalon a neve hanem Porto Sole. Így keress rá.
2012. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy szót sem értek németül de itt asszem vannak árak:D


[link]


Előző voltam:D

2012. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, első kettő embernek üzenem, hogy talán azért tettem fel a kérdést, mert nem akarom itthon hagyni őket! Nem szeretem másra bízni őket és lehet szörnyülködni: nem érzem jól magam nélkülük, velük megyünk mindenhova, ergo nyaralni is, még akkor is ha lemondásokkal jár. Írhatjátok, hogy beteg, meg amiket ilyen kérdezőknek szoktatok, egyik fülemen ki a másikon be... Aki ezt nem tartja természetesnek nekem az a beteg. Nem lehetünk egyformák. És utolsónak, köszi, utána fogok nézni.:)
2012. jan. 17. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:

én tudok neked ilyen helyet,Görögországban Zakynthoson.

"0 euro egy napra,100m-re a tengertől.Mi két kutyával voltunk,és teljesen rendben volt minden,a tulaj tök normális.

De vigyázz,ha a mediterrán térségbe mész,akkor szívférgesség ellen is,és leishmania ellen is kell védeni a kutyáidat.

2012. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

20 euro egy napra:)

2012. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!