Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok Magyarországon...

Hol találok Magyarországon ilyen pórázt?

Figyelt kérdés
[link] köszi :)
2012. jan. 17. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
55 dolcsi az nem gyenge. Elmész egy szíjgyártóhoz, tuti, hogy olcsóbban megcsinálja neked.
2012. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, végső estben az lesz, de most teljesen véletlenül találtam ezt: [link] csak itt azt írja az eladó, hogy kistestű kutyákhoz ajánlja, de ránagyítottam a képekre, és hasonlónak tűnik ahhoz, amit a kérdésben linkeltem. és ennyiért kár lenne nem leütni :)
2012. jan. 17. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Fressnapfban van igaz nem bőrből... nekem is ilyenem van mind a 3 kutyához
2012. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó, linket tudnál küldeni? mert én csak egy nyomkövető pórázt találtam.. :/
2012. jan. 17. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiképzőpóráznak hívják, és bárhol kapható, viszont eléggé álprofesszionális berendezés, valójában nem olyan praktikus, mint amilyennek látszik. Kényelmetlen, rövid póráznak nehéz, hosszúnak rövid, kiképzéshez meg egyszerűen csak sok, útban van. Legalábbis tapasztalataim szerint jobban jársz egy normál pórázzal, mint ezzel.
2012. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azért szeretem mert két végére két kutyát tudok tenni :)
2012. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, arra tényleg jó :D
2012. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!