Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jöhetne a második...

Szerintetek jöhetne a második kutyus?

Figyelt kérdés

4 éves vizsla kanom van, nemrég kaptam a hírt, hogy az egyik alomtestvére új gazdát keres. Rossz körülmények közül mentette ki a tenyésztő, nagyon hálás kis szuka.


Szóba jött itthon, hogy hazahozhatnánk. Nagyon jóban van az én kutyámmal, de nem tudom, hogy érezne ő, meg hogy éreznék én ha hazahoznám. Úgy értem, nem érezné azt a kanom, hogy kevésbé szeretjük, ha ketten lennének? Nem féltékenykedik, de nem lenne megzakkanva, ha állandóra itt maradna a tesója?


Én tudnék ugyanannyi szeretetet adni mindkettejüknek, de gyakran eszembe jut, hogy mikor hajnalba ketten megyünk sétálni, én meg a kutyám, úgy érzem az nagyon közel hoz minket. Ez két kutyával is működhet?


Leginkább lelki probléma, kíváncsi lennék a véleményetekre. Főleg sokkutyás tenyésztők, hogy oldjátok meg, hogy így is közel álljanak hozzátok a kutyáitok?


2012. jan. 18. 09:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz: sztorit és képeket! :D
2012. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed, hogy elhozod. Nekem anyuéknál 2 kutyus van, itt csak egy. Nagyon szeretem ezt az egyet, de többre vágyom, és tudom, hogy ő is. Ugyanúgy szeretném mindet, mindegyikben más tulajdonságát, tapasztalatból mondom. Úgy élni, mint egy igazi falka:)
2012. jan. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ebben biztos vagyok. Az érdekelne még, hogy vajon ők mennyire fognak kötődni egymáshoz?:)
2012. jan. 19. 00:12
 14/16 Akiteki ***** válasza:
Össze kell szokniuk, utána elválaszthatatlanok lesznek
2012. jan. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Na, most fogtok, hülyének nézni.:D Olvasom a kommentben, hogy valaki írta, hogy jól meglesznek a vizslák. Csak néztem, hogy milyen vizslák? Nekem goldenem van.

Aztán rájöttem, hogy én írtam el, mivel közben bátyám vizsla kanjáról írtam a vizslás fórumon.

Szóval, bocsi, és köszi a biztatást még egyszer, én is remélem, hogy jól összeszoknak majd! Egyelőre még egy ideig a tenyésztőnél marad a kislány, hogy megvizsgálja mire kell odafigyelni nála, nincs-e valami amitől fél, vagy okozott-e az elmúlt pár év lelki károsodást. Aztán érkezik hozzánk kb. egy hónapon belül.

És akkor, majd teszek fel képet a GOLDENEKRŐL :)

2012. jan. 19. 13:02
 16/16 anonim ***** válasza:
Na mi újság? Megvan már a másik kutyus?
2012. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!